Potvrzeno: Pesticid likviduje včelstva po celém světě

Vědci z Velké Británie a Francie nepochybně prokázali, že neonikotinoidní insekticidy, které se běžně používají na hlavní potravinářské plodiny, způsobují to, že včely ztrácí svou schopnost navigace ve svém prostředí. A jako výsledek se mnoho z nich ztratí a už se nikdy nevrátí do svého úlu, což vede k 85 procentnímu poklesu produkce včelích královen. Při první studii, kterou vedl biolog Mickael Henry z INRA, francouzské výzkumné zemědělské agentury, výzkumný tým označkoval včely RFID čipy a dal některým z nich neonikotinoidní chemikálie. Zjistili, že ty, které byly vystaveny dvakrát těmto chemikáliím, se ztratily a zemřely mimo své úly.

Očkované děti jsou pětkrát náchylnější k nemocem

Studie prováděná mimo Německo, srovnávající počty onemocnění mezi očkovanými a neočkovanými dětmi, ukazuje na zcela jasný nepoměr mezi oběma skupinami pokud jde o počet onemocnění. Jak bylo oznámeno skupinou Health Freedom Alliance, děti, které byly očkovány podle oficiálních vládních schémat, mají až pětkrát větší pravděpodobnost, že dostanou preventovatelnou nemoc, než děti, které si vytvořily svůj vlastní imunitní systém přirozeně bez vakcín.

Nový reklamní trik o „univerzální“ vakcíně proti chřipce je jen dalším podvodem

Četnost očkování proti chřipce začala klesat, neboť Američané už si začínají uvědomovat, že tyto vakcíny nejenže obsahují škodlivé složky jako je např. Trimerosal (rtuť), ale navíc ani neúčinkují tak, jak bývá vyhlašováno (jedním z „vedlejších účinků“ je totiž i případné onemocnění chřipkou). Ve snaze přesvědčit veřejnost o tom, že vakcíny proti chřipce jsou užitečné a nezbytné, přichází nyní specialisté z NIH (the US National Institutes of Health) s lákavou nabídkou „univerzální“ vakcíny. Na této se sice zatím ještě pracuje, ale má být údajně schopna ochránit před všemi typy chřipky.

Očkovací priemysel pripúšťa, že súčasné vakcíny proti chrípke sú nanič

Lekárska obec je v procese vývoja "univerzálnej" očkovacej látky proti chrípke, ktorá by údajne mala chrániť pred všetkými kmeňmi chrípkového vírusu. Jediný problém je, že tým nebadane pripúšťa bezcennosť súčasných vakcín proti chrípke, keďže tie sa mnohokrát netrafia do správnych kmeňov vírusu a ani nestimulujú prirodzenú imunitnú odpoveď na boj s chrípkou - dokonca ani keď sa do toho správneho kmeňa trafia.

Stránky

Top