UPRISING REGGAE FESTIVAL

Kedy: 
Od: piatok, 23. august 2013 - 12:00 do: nedeľa, 25. august 2013 - 6:00
Čo: 

Uprising sa pre Slovensko a okolité štáty stal neodmysliteľnou súčasťou leta. Od svojho vzniku v roku 2008 sa Uprising rozrástol na najväčší stredo-európsky festival zameraný na Reggae. Podarilo sa mu zaradiť medzi Top 40 európskych festivalov a každoročne si získava priazeň čoraz viac fanúšikov.

Uprising však ani zďaleka nie je monotematický. Počas dvoch dní sa na jeho 4 stagoch vystrieda niekoľko žánrov od reggae cez dancehall, ska, latino či hip-hop, až po dub, dubstep, ragga-jungle a dnb. Festival Uprising zároveň nie je len o hudbe. Je to životný štýl a pre návštevníkov sú pripravené pestré a zaujímavé sprievodné akcie. Súťažechtiví z vás sa budú môcť zapojiť do futbalového turnaja či pretekov na vodných bicykloch. V areáli bude tiež prebiehať exhibícia bikerov a skaterov na U-rampe, tanečný dancehalll workshop, zacvičiť si budete môcť energickú capoieru či navštíviť yoga playground. Oku ulahodia výstavy pouličného umenia a žalúdku exotické kuchyne. Výhodou Zlatých pieskov je prírodné kúpalisko, ktoré ponúka nielen požičovňu člnov a vodných bicyklov, ale i adrenalínovejšie vodné lyžovanie či wakeboardový vlek.

Festivalový areál sa otvára v piatok o 12:00 a po skončení hudobnej produkcie prvého dňa o 05:00 ráno sa uzavrie, kedy budú návštevníci požiadaní o jeho opustenie. V sobotu sa areál opäť otvorí o 12:00 a finálne sa zatvára v nedeľu 06:00 ráno po skončení poslednej hudobnej produkcie, kedy sa festival oficiálne končí. Počas festivalu môžu návštevníci s platnou páskou otvorený areál kedykoľvek opustiť a opäť sa vrátiť bez obmedzenia.

Pri vstupe a na ďalších miestach obdržia návštevníci letáčiky s mapkou areálu a časovým line-upom. Neďaleko bude postavený Uprising stánok, kde sa dozviete potrebné informácie alebo zakúpite reklamné predmety Uprising. V areáli bude k dispozícii záchranná služba a hasičská hliadka - ich pozíciu si naštudujte na mapke.

Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal. Viac info TU: http://www.uprising.sk/sk/vstupenky.html

Obrázok: 
Stav: 
august 23, 2013 12:00 popoludní
Top