Přední genetik: Lidská inteligence zvolna upadá

Byli byste překvapeni, kdybyste zaslechli, že lidská rasa se pomalu stává čím dál hloupější? Navzdory našim úspěchům v posledních desítkách, či dokonce stovkách, let někteří „experti“ věří, že lidé ztrácejí kognitivní schopnosti a stávají se více emocionálně nestabilními. Jeden výzkumník univerzity Stanford, a genetik, dr. Gerald Crabtree věří, že náš intelektuální propad coby rasy má hodně společného s negativními genetickými mutacemi.

Liečivý zázrak vody

Voda je prvok, s ktorým sme dobre oboznámení, pretože sa nachádza takmer na každom mieste na Zemi a je tiež súčasťou nás samotných. Podľa niektorých výskumníkov sú naše telá a planéta Zem tvorené zhruba zo 70 percent vodou. Dokonca hoci sme s vodou veľmi dobre oboznámení, väčšina z nás nemá ani potuchy o tom, čo vskutku voda je.

Tajomstvo nezistiteľnej kontroly mysle

Máte moc ovplyvňovať hmotu a fyzický svet len silou vašich myšlienok. Nazýva sa to „telekinéza“. NARODILI STE SA S TOUTO SILOU. Všetko, čo musíte spraviť, je prebudiť vašu epifýzu alebo „tretie oko”. Ako atrofovaný sval, túto nevyužívanú časť vášho mozgu je možné posilňovať prostredníctvom cvičenia a elimáciou fluoridu z vašej zubnej pasty a úžitkovej vody.

Jak pomocí detoxikace dostat fluorid z vašeho těla

Své tělo můžete snadno zbavit většiny fluoridů pomocí přírodních přípravků. Fluoridy jsou spojovány s hroznými chronickými a akutními zdravotními problémy. Nejdříve něco krátce o fluoridu. Fluorid je rozpustná sůl, ne těžký kov. Jsou dva základní typy fluoridu. Fluorid vápenatý se objevuje přirozeně ve zdrojích podzemní vody a dokonce i v mořské vodě. Jeho dostatek může způsobit kostní nebo zubní fluorózu, která oslabuje kosti a zuby. Ale není tak toxický a s negativními účinky jako fluorid sodný, který se přidává do dodávek vody.

Stránky

Top