Všetko, čo ste chceli vedieť o delfínoch III.

Maori z Nového Zélandu majú legendu ktorá hovorí, že k zasľúbenej zemi ich viedla skupina delfínov a títo delfíni im pomohli na pobrežie. V modernom svete bývajú v novinách často príbehy o delfínoch zachraňujúcich ľudí v boji so žralokmi, pomáhajúcich topiacim sa ľuďom dostať sa na breh a dokonca vedúcich záchranárske lode k obetiam lodných vrakov. Také súcitné činy sú hlboko dojímavé, obzvlášť ak sa vezmú do úvahy mnohé zlé spôsoby, akými ľudia k delfínom a veľrybám pristupujú.

Všetko, čo ste chceli vedieť o delfínoch II.

Veľmi zaujímavý mytologický príbeh o veľrybách a delfínoch má kmeň v západnej Afrike v Mali nazývajúci sa Dogoni. Dogoni, ktorých kultúra je dnes stále živá, žili kedysi na južnom pobreží Stredozemného mora. Majú mnohé náboženské viery a viery ohľadom stvorenia, ktoré sa týkajú veľrýb a delfínov. Zvečnili ich vo svojich náboženských obradoch a vo forme kresieb v piesku.

Všetko, čo ste chceli vedieť o delfínoch (+VIDEO)

Delfíni fascinujú ľudí tisíce rokov nielen kvôli inteligencii, ale pre ich spojenie s nami a našou galaktickou históriou. Dogoni majú legendu o Nommoch, strašne vyzerajúcich bytostiach, ktoré pricestovali v lodi spolu s ohňom a hrmením. Nommovia, ktorí mohli žiť na zemi, ale prebývali prevažne v mori, boli sčasti rybou, morským národom (morské panny a morskí muži).

Ruskí vedci rozlúštili kód kruhov v obilí: Posun pólov sa blíži!

Ruskí vedci uvádzajú, že posun pólov sa blíži, ale že jeho konečný dôsledok bude posun do 4-tého dimenzionálneho vedomia pre tých, ktorí sú schopní včas svoje vedomie pozdvihnúť. V interview s Lilou Mace Drunvalo Melchizedek vyhlásil: „Posolstvo je v základe také, že na Zemi má nastať sedem katastrof. Pri prvej katastrofe, ako tvrdí, musíme okamžite niečo spraviť, pretože keď budeme čakať na druhú, pôjde nám už o prežitie. Tá štvrtá, ako sa hovorí, je tou veľkou, ktorá bude pravdepodobne posunom pólov, o ktorom sa hovorí. Asi to nezvládnete, ak si nie ste vedomí toho, čo sa deje...”

Top