KOZMOLOGICKÉ DOBY ĽADOVÉ (SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi IX.)

Logické odpovede na otázky: Kto sme? Odkiaľ pochádzame? a Kam ideme? Nikdy sa nebudete pozerať na svoju existenciu na tejto planéte tým istým spôsobom po tom, čo si prečítate kozmologické doby ľadové! Autori nakreslili kurz nášho Slnka z miesta jeho zrodenia v Orione po jeho zachytenie viacnásobnými hviezdnymi systémami Síria a Procyonu. Pred zachytením Zeme týmito dvomi obrami bola Zem počas viac ako jednej miliardy rokov v Dobe ľadovej.

MYSLITE VODÍKOVO (SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi VIII.)

Ako deti vyrastajúce v malom mestečku Seldovia na Aljaške sme poznali meno každej lode v prístave. Kto bol ich vlastníkom a koľko libier krabov kráľovských doviezli do mesta za posledný rok, rok predtým a ešte rok dozadu. Vedeli sme, kedy bola postavená každá loď, kto ju postavil, aká je jej plavebná rýchlosť, aký typ motora mala, plus motor, ktorý nahrádzala. Poznali sme priemer hriadeľa, pomer prevodu na pomalý chod, sklon lodnej vrtule, jej priemer a dokázali sme vypočítať rýchlosť trupu bez použitia ceruzky a papiera.

SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi VII.

Strach vytvorený z tenkého vzduchu je celý o vytváraní riadiacich pracovných miest pre byrokratov dávajúc tým väčšiu moc vláde — ako keby jej už nemali dosť. Jeden vedec platený vládou píše o okyslení oceánu a vplyvu, aký by to mohlo mať na potravinový reťazec a každý automaticky predpokladá, že je to svätá pravda a ako lemingovia skočia na túto módnu tendenciu. Citujem:

SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi VI.

Problém je, že „lemingovia“ globálneho otepľovania sa nikdy nepozerajú na teplomer, ani sa dokonca neobťažujú ísť vonku odhadzovať sneh. Väčšina z nich sú fanatici pripútaní na invalidný vozík pod taktovkou Stephena Hawkinga a ich jediným potešením je pokúšanie sa vyzerať inteligentne písaním jedno- alebo trojslovných viet na web. Ich sexuálny život je sledovanie porna na webe, pretože akýkoľvek druh interpersonálneho vzťahu je mimo obliga kvôli ich skrytému hnevu ukrytému pod povrchom. To vysvitne, keď komentujete ich „pravdy“, pretože sa tak rýchlo uchyľujú k znevažovaniu.

Stránky

Top