Pentagon připravoval "UFO"

V říjnu byl americkým Pentagonem odtajněn dokument, datovaný 1. červencem 1956, obsahující závěrečnou zprávu o přípravě letounu ve tvaru disku. Letoun byl vyvíjen společností Aeronautical Systems Division po doznačením "Project 1794". V rámci Projektu 1794 se stavěl diskový létající stroj s reaktivním pohonem...

Americký létající talíř

Dokumenty leteckých sil Spojených států, divize pro aeronautické systémy, odhalili plány z 50. let na vývoj létajícího talíře. Národní archivy nedávno uveřejnily podrobnosti o projektu s názvem Projekt 1794. Internetové stránky Wired.com vysvětlují, že měli dokončený letoun, který by byl schopen “kroužit kolem zemské atmosféry průměrnou rychlostí 4 184 km za hodinu”.

KESHE: Výukový program od 1. 12. 2012

1. Medzinárodná výuka
Od 1. 12. 2012 vstupujeme do ďalšej fázy učenia pre svetové vlády, ktoré to akceptovali a pridali sa, alebo sa pripravujú sa pripojiť do programu vesmírnej lode programu Keshe Foundation. Prvé učenie vedcov svetových vlád začína dnes na vyžiadanie niektorých vlád, ktoré dostali USB kľúč obsahujúci celé technologické informácie.

Top