Monsanto sa vzdáva pretláčania GMO na európsky trh, pokračuje v patentovaní bežných plodín

NATURAL NEWS | Monsanto oznámilo, že po rokoch silnej občianskej opozície voči kontroverznej a netestovanej technológii genetického modifikovania potravín končí s pokusmi uviesť na Európske trhy geneticky modifikované rastliny (GMO). Namiesto toho sa znova sústredí na kontrolovanie trhu bežných semien v Európskej Únii (EU), čo je krok, ktorý potvrdzuje, že gigant na trhu so semenami rastlín je odhodlaný tak či onak ovládnuť svetové poľnohospodárstvo.

►CEZ OKNO uvádza Terapiu CESTA

HOVORY CEZ OKNO 12 (24 minút) | Možno je vám známy pocit oddelenosti od vlastného života, akoby ste boli len pozorovateľom napriek tomu, že ste priamym účastníkom každodenných udalostí. Ak ste sa dokázali zastaviť natoľko, že ste si aspoň raz položili otázku, čo sa to s vaším životom deje, ste už na polceste k úspechu. Pretože to znamená, že začínate hľadať spôsoby, hľadať odpovede na to, čo vás trápi.

Terapia Cesta

Poznáte to? Ten pocit vyčerpania, nedostatku energie, ktorú sa vám nedarí obnoviť, nech sa akokoľvek dobre vyspíte?
Ten pocit, že sa točíte v bludnom kruhu. Prečo nás stále znova a znova stretávajú tie isté situácie? Veď sme ich už vyriešili, tak prečo sa nám dejú znova?
Keď siahnete po cigarete, čokoláde, alebo poháriku. Viete, že by ste nemali, ale napriek tomu to urobíte. Čo je príčinou, kde to vzniklo to nutkanie? Ako to, že je to také silné, že vás to premáha stále znova a znova?

Top