Jasmuheen: Brethariánka o pránické výživě, meditaci a otevření se vnitřní esenci

Jasmuheen se živí pránickou výživou již více než 20 let a dává na toto téma přednášky po celém světě. Vysvětluje, že je možné existovat bez přijímání běžné potravy, pokud jsme na to vnitřně dostatečně vyzrálí a připravení. Záznam části přednášky, která proběhla v Praze - Břevnovském klášteře... (http://www.cez-okno.net/clanok/breatharianstvo/esence-jednota-a-dary-ese...)

Jasmuheen: STRAVA BOHŮ A BOŽSKÁ VÝŽIVA

Když jsem začala shromažďovat podklady pro tuto knihu, uvědomila jsem si,že každý po něčem hladovíme a že se nám nedostává plnohodnotné stravy, což na naší planetě způsobuje tolik nemocí a disharmonie. Rovněž jsem si uvědomila, že nedostatek osvěty tento chorobný a disharmonický stav posiluje. Mnozí lidé prostě netuší, jak se napojit na zdroj výživy, která jim přinese fyzické, emocionální, duševní a duchovní zdraví.

JASMUHEEN – BOŽSKÁ VÝŽIVA

"V této kapitole bych se ráda zaměřila na zdroje stravy třetího stupně. Seznámím vás s kroky, které musíme učinit, pokud chceme čerpat dostatek prány potřebné k tomu, abychom se dokázali oprostit od hmotného jídla. Pokud prána proudí skrze pole biosystému, který neobsahuje materiální stravu, potom vlákna každé buňky reagují chvěním a vstřebáváním potřebných živin z vln théta – delta, jež se šíří organizmem. Jestliže směs hladin théta – delta, která je v biosystému přítomná, bude příliš slabá a bude převládat naladění alfa – beta, organizmus nebude řádně vyživován."

Stránky

Top