NASA žalována za to, že nevyšetřuje mimozemský život

Žalobce v novém soudním sporu obviňuje NASA z toho, že řádně nezkoumá objekty na povrchu Marsu, o kterých si on myslí, že jsou živé. V polovině ledna 2014 vozítko NASA „Oportunity“ vyfotilo záhadný objekt na Marsu, který tam nebyl, když Opportunity fotografovalo stejnou lokalitu jen před 20 dny. Dr. Rhawn Joseph sepsal 28. ledna návrh na žalobu k federálnímu soudu, ve které žádá, aby NASA “předvedla veřejnosti, vědeckou a zákonem danou povinnost, kdy má vědecky zkoumat a zevrubně prohlížet zvětšeniny fotografií domnělých biologických organismů.”

Americký létající talíř

Dokumenty leteckých sil Spojených států, divize pro aeronautické systémy, odhalili plány z 50. let na vývoj létajícího talíře. Národní archivy nedávno uveřejnily podrobnosti o projektu s názvem Projekt 1794. Internetové stránky Wired.com vysvětlují, že měli dokončený letoun, který by byl schopen “kroužit kolem zemské atmosféry průměrnou rychlostí 4 184 km za hodinu”.

2012 - sezóna kruhů v obilí v plném proudu (VIDEO)

Podle stránek Steva a Karen Alexander www.TemporaryTemples.co.uk anglická sezóna kruhů v obilí je v plném proudu se dvěma novými agrosymboly, které se objevily na poli během prvního týdne a dále v polovině června. Anglická sezóna kruhů v obilí začíná nesměle, začala v květnu, ačkoli některé formace se objevily již v dubnu. V těchto měsících bývá formací jen pár. Hlavní události se odehrávají v červnu a srpnu. Takže ten nejlepší čas, kdy navštívit nějaké kruhy v obilí je víkend na přelomu července a srpna.

Rusko používá UFO k oživení turismu

Ruská rozhlasová stanice The Voice of Russia oznámila, že plánuje využívat UFO k turismu, aby přilákalo více návštěvníků do oblasti Leningradu (Petrozavodsk). Nová turistická trasa povede návštěvníky skrze Vespianské lesy a navštíví místo incidentu s UFO z roku 1961, kde do jezera Korbozera spadl masivní válcovitý objekt.

Stránky

Top