Kauza zákaz alternativní medicíny

Článek o zákazu alternativní medicíny a přetištěná prosba o pomoc Aleše Sušického z Homeopatické fakulty s klinikou vyvolal podle očekávání obrovský ohlas zde a ještě větší na sociálních sítích. Dorazila mi řada mailů i zpráv od vás... takže, ve stručnosti k vašim otázkám či podnětům.

Co byste měli vědět dříve, než zkolabujete?

Znovu se ke mně sbíhá řada nitek o lidech, kteří zkolabovali, leží v kómatu, nebo je jen záchranka odvezla do nemocnice na pozorování poté, co se jim udělalo mdlo. Jde o postižení nervové soustavy, která buď není dostatečně průchozí vzhledem k silným novým elektrickým energiím, tzn. je blokována, anebo je přetížena...

Helouýnová deprese! Co dělat?

Tak a je to tu. Máme zde energeticky nejnebezpečnější "svátky", totiž helouýn, česky dušičky. V té době si dimenze našeho, fyzického světa, a astrální dimenze, někdy nazývaná také trošku chybně záhrobním světem, jsou nejblíže. Pokud chytnete již v tuto dobu depresi, a je to u těch citlivějších velmi pravděpodobné, taky se jí nemusíte až do těch nejtemnějších svátků, což jso Vánoce, zbavit. Ano, jak už sám anglický název praví, otvírají se pro nás dveře pekla.

Hodí kurungovity Čechům záchranný kruh před rakovinou!?

"Víte, Česká republika je na tom velmi špatně... přijde brzy doba, kdy mnoho lidí a možná dokonce většina dostane rakovinu. Může za to mnoho věcí... stres, nedostatek Slunce, hodně elektormagnetického ozáření, počítače, mobily, vysílače, kmitočty, málo pijeme... ale hlavně špatné vztahy a špatná strava. Opravdu vidím Čechy jako epicentrum nákazy," říká a já se obávám, vlastně někde uvnitř vím, že má pravdu. Že to je obraz naší země někdy za 5, 10 nebo 15 let.

Top