Paranormální schopnosti

Někdo by si snad mohl myslet, že nějaké paranormální schopnosti vůbec nemohou existovat. Jsou to obvykle skeptici, kteří se ani nesnaží něco takového zjišťovat, nebo ověřovat. A existuje také skupina lidí, která sice věří, že člověk dokáže dělat zázraky, ale že k tomu nutně potřebuje složitou techniku, nebo je to iluzionista. A v té poslední části jsou členové různých sekt a církví, co uvěří jakémukoliv zázraku, ale jen tehdy, když se odehrál v biblických dobách a nebo na oficiálně uznaném svatém místě.

Žádejme změnu přírodních zákonů!

Je nejvyšší čas požádat pána Boha o změnu přírodních zákonů. Tresty za jejich překročení jsou neúměrně vysoké a přísné. Nehledě na to, že nelze u žádného z trestů uplatňovat nějaké polehčující okolnosti. Zkrácení doby trestu za dobré chování je u božích rozsudků taktéž absolutně vyloučeno. My lidé to máme dávno vylepšeno a zmodernizováno. Tak na co ještě čekáme?

Léčitelství a zvířata

Tak jsem nedávno surfoval po internetu a četl jsem si množství nabídek kolegů léčitelů. Nabízejí velkou škálu služeb. Od jednoduchého „dobíjení“ energií přes harmonizaci čaker až po neznámé cizojazyčné praktiky, které laikovi ani náznakem neobjasní, co že s ním asi bude léčitel provádět aby jej uzdravil.

Stránky

Top