Uzdrav svoju tvár: VŠETKO JE ENERGIA

Vesmír nie je nič iné ako energia. Vaše telo je energia. Telo je plné energetických ciest, ktoré sa nazývajú meridiány. Čínska medicína to dokázala akupunktúrou. Zapichnutie tenkej ihly do určitej časti tela môže ovplyvniť inú časť tela.

Markus Rothkranz: Ako a prečo robiť klystír (+VIDEO)

Ľudia sa ma často pýtajú čo mám brať na toto alebo na tamto, každý chce zázračnú pirulku alebo bylinku. Odpoveď nie je čo si mám zobrať alebo kúpiť, ale to, čoho sa mám zbaviť. Prestaňte robiť veci ktoré sú pre Vás zlé a vyčistíte si život a telo. Obidve sa mimochodom dokážu vyliečiť ľahko samé, ak im dáte príležitosť. A jeden z najlepších spôsobov ako tento proces naštartovať je Klystír.

Dr. WALKER: Zdraví a salát

Člověk je někdy paličatý, tvrdohlavý a zarputilý. Odmítá uznávat fakta, nedbá zkuššeností a nepoužívá svého zdravého rozumu. Zdá se nepochopitelné, žže se inteligentní lidé stanou oběťmi tvrzení a prohlᚹení, která mají za účel jen faleššně informovat a svádět. Příroda vybavila člověka všším, aby mohl své tělo od narození ažž do vysokého věku udržžet zdravé, a to radostí, energií, silou a vitalitou, cožž znamená i ššťastný, dlouhý žživot. K tomuto je potřeba jen velice málo. Nejdůležžitějšší jsou přírodní potraviny.

Dr. WALKER: Tlusté střevo bez zácpy

Dávejte si na svoje tělo dobrý pozor! Je to dům, ve kterém žijete. Analogicky to přesně odpovídá domu, ve kterém bydlíte. To nejmenší, co váš dům nebo byt potřebuje, je pravidelná péče, nebo začne zatékat střechou, ucpe se vodovodní potrubí, usídlí se mravenci nebo červotoči a vůbec začne se objevovat s postupem času spousta, z počátku malých, škod. Podobně je to s vaším tělem. Všechny funkce a všechny aktivity našeho těla, ve dne v noci, ať tělesné nebo duševní, závisí na naší vnitřní a zevní „péči o tělo“.

Stránky

Top