UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Dr. Jozef Čuha: Liečebné kódy

Autorom metódy a knihy Liečebný kód je americký psychológ Dr. Alex Loyd. Jedná sa o duchovné energetické liečenie, ktoré mu bolo vnuknuté po usilovnom hľadaní, keď sa snažil uzdraviť svoju ženu. Tá trpela silnými depresiami a vyskúšali toho naozaj veľa, ale nič nepomáhalo. Ich láskyplný vzťah sa rozpadal. Dr. Alex Loyd sa raz vracal zo seminára, keď mu bola táto metóda, ako popisuje, zoslaná Bohom. Opustil svoju dobre zavedenú lekársku prax a najskôr metódu niekoľko mesiacov testoval a meral hladinu fyziologického stresu. Výsledky boli ohromujúce...

Dr. Alex Loyd: Metoda LÉČEBNÉ KÓDY

Doporučujeme Vám shlédnout toto zajímavé video - tento týden natočený rozhovor přes Skype s Dr. Alexem Loydem v internetové televizi "Cesty k sobě". Dr. Alexander Loyd navštíví Prahu dne 26.9.2015 osobně a naučí nás na praktickém semináři jak otevřít svůj život zdraví a úspěchu ve všech oblastech našeho života. Alexi, moc se těšíme :)

Dr. Alex Loyd: NESCHOPNOST ODPOUŠTĚT

Předkládáme Vám ukázku jedné z 12 kategorií Léčebných kódů a tou je (Ne)odpuštění. Jedná se o jednu z nejdůležitějších kategorií, na kterou bychom se měli zaměřit při našem energetickém a duchovním léčení.

Liečebné kódy Dr. Alexa Loyda

Autorom metódy a knihy Liečebný kód je americký psychológ Dr. Alex Loyd. Jedná sa o duchovné energetické liečenie, ktoré mu bolo vnuknuté po usilovnom hľadaní, keď sa snažil uzdraviť svoju ženu. Tá trpela silnými depresiami a vyskúšali toho naozaj veľa, ale nič nepomáhalo. Ich láskyplný vzťah sa rozpadal. Dr. Alex Loyd sa raz vracal zo seminára, keď mu bola táto metóda, ako popisuje, zoslaná Bohom. Opustil svoju dobre zavedenú lekársku prax a najskôr metódu niekoľko mesiacov testoval a meral hladinu fyziologického stresu. Výsledky boli ohromujúce. Dr. Loyd s úžasom sledoval, ako sa jeho pacienti, ktorých liečil z psychických problémov, uzdravujú i z fyzických ťažkostí. Spoluautor knihy – Dr. Ben Johnson - sa vyliečil z Lou Gehrigovej choroby práve pomocou metódy liečebných kódov.

Stránky

Top