Chystá se realizace interního rozhodnutí jistého tajného „exopolitického“ výboru, který už řídí mimozemské záležitosti

Podle dobře informovaných zdrojů má vláda USA učinit oznámení o novém odboru nebo úřadu, který by řídil mimozemské záležitosti. Dnes, v nejnovějším pokračování populárního webu Veterans Today o nevyhlášené vesmírné válce tvrdil Dr. Preston James, že se chystá realizace interního rozhodnutí jistého tajného „exopolitického“ výboru, který už řídí mimozemské záležitosti. Jsou na pokraji rozhodnutí, že nadešel čas jít s tím na veřejnost – tedy s plným odhalením mimozemské přítomnosti.

Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete)

Zatiaľ čo mnohí uznávajú prítomnosť mimozemšťanov, kľúčové pochopenie leží v tom, prečo sú tu a aké sú ich skutočné motívy. Aby sme to správne pochopili, musíme identifikovať, aké rasy tu sú, rozsah ich účasti na ľudských záležitostiach, a ich celkové ciele a zámery.

Eisenhower o AREA 51: “Rozneseme je tam na kopytech!”

Během úžasné výpovědi, přednesené poslední den občanského slyšení o odhalení UFO, šest bývalých členů Kongresu Spojených států uslyšelo od bývalého agenta CIA o incidentu, který se týkal prezidenta Eisenhowera a mimozemšťanů. Na video-nahrávce, natočené před bývalými členy Kongresu, údajný agent vypověděl...

Milton W. Cooper: PROJEKT APOLLO A UFO

V počáteční době vesmírných letů a následujících přistání na Měsíci byl každý start rakety provázen mimozemskými létajícími objekty. Posádka Apollo viděla a nafilmovala jednu měsíční základnu, které dali krycí název „LUNA“. Na fotografii jsou kopule, kuželovité velké stavby, které připomínají sila. Na snímcích je lze zřetelně rozeznat. Je možno vidět též obrovská vozidla tvaru T, která za sebou zanechávala na měsíčním povrchu hluboké brázdy, a také jsou na nich vidět velké i malé mimozemské létající objekty.

Stránky

Top