Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 4.

EMV (létající objekty mající elektromagnetický charakter) se objevily i na snímcích sond z Marsu a Měsíce.

Tohle je obrázek Marsu kvůli orientaci (níže). Vidíte tam celý povrch Marsu, tady je poledník, tady to jsou póly.

Tady je oblast zvaná Helios Basin.

Zkoumaly ho sondy Rover a Spirit.

Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 3.

UFO mohou mít tyhle tvary (viz níže), ale mohou být i hranaté, podle toho, co dělají. Dole vlevo máte objekt ve tvaru L, to je EMV vysílající projekci jen doprava, takže nemá tvar. Takových je hodně. Mohou mít projekci na druhou stranu a vypadat jinak. Vpravo dole máte tvar mraku ve tvaru čočky, který má EMV uvnitř.To je typické, když vidíte takový lentikulární mrak, velmi pravděpodobně je v něm EMV. Takže vidíte, že mají vlastnosti, které jim umožňují vytvářet UFO – neidentifikovatelné létající objekty (Undentified flying objects).

Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 2.

Jeden kolega vědec nevěřil tomu, co jsem právě řekl, a tvrdil, že nemám správný obrázek. Správný je prý ten vpravo (viz obrázek níže). Vidíte, že na obou je ono podlouhlé těleso, nos směřuje doprava. Na snímku vlevo vidíte č. 1 – světlo pod nosem, vpravo chybí světlo. Vlevo vidíte texturu prstence z pentlí, na pravém je to jednolité. č. 3 – vlevo je trochu vidět pentli (streamer), ale pentle produkující plazmu je vidět i vpravo. Na pravém vidíte i barvy plazmatu, a modrou pod záklanou, a levém ne. On nepochopil, že existují různé úrovně procesu.

Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 1.

Dr. Bergrun není amatérský pozorovatel, nýbrž je to vědec, který pracoval celý život v aeronautickém a vesmírném výzkumu, kde dosáhl významných úspěchů, viz jeho životopis (http://www.ringmakersofsaturn.com/About%20Bergrun.htm). Takže o jeho schopnosti poznat letadlo od neidentifikovatelného létajícího objektu a číst snímky z družic NASA nemusíme pochybovat... (Přednáška je z r. 2004, z ufologické konference v USA. Překlad je volný, fotky jsou printscreeny z videí.)

Top