KLIK

Obrázok používateľa CEZ OKNO
O nás


KAŽDÝ DEŇ NA VÝPRAVÁCH ZA POZNANÍM

( ›› english below)

CEZ OKNO je jeden z najpopulárnejších alternatívnych portálov
na Slovensku a v Čechách

15 rokov existencie, 15 miliónov návštev, 10 tisíc článkov a videí v unikátnom členení

Venujeme sa širokému spektru apolitických tém

Od začiatku bola túžba, aby to bol nespoplatnený priestor,
kde čitatelia nájdu exkluzívne preklady a prevzaté články prehľadne a v súvislostiach

NIE SME ZBIERKOU 100% NEOMYLNÝCH PRÁVD A PREDPOVEDÍ
Uverejňujeme materiály, ktoré majú podľa nás zaujímavú pravdivostnú hodnotu

Motto: Je to o poznaní hlbokej minulosti
i o top poznatkoch súčasnej alternatívnej vedy.
›› Tieto dve témy majú viac spoločné, než sa zdá...

KAŽDÝ DEŇ NA VÝPRAVÁCH ZA POZNANÍM

Možno viete, možno neviete:

✔ Sme tu od roku 2008

✔ Celý obsah je nespoplatnený

✔ Nebudeme to meniť

✔ Naša redakcia je virtuálna a každý pracuje vo voľnom čase

✔ Tak sa nám darí roky držať náklady na minime

✔ Nikto iný nás neriadi, nezastrešuje ani nepodporuje

✔ Budú za nás aj naďalej hovoriť činy

redakcia@cez-okno.netAbout us
Píšete nám
Odporučenia
Podmienky použitia, Zásady ochrany osobných údajov a Copyright
Naše bannery a WALLPAPER


ABOUT US

Motto: It's about the deep understanding PAST
and top KNOWLEDGE of modern alternative science

CEZ OKNO ("THROUGH THE WINDOW" in english) is one of the most popular alternative portals in Slovakia and the Czech Republic.
15 years of freely accessible existence and 15 million visits.
The archive has almost 10 thousand articles and videos in unique taxonomy.

ON THE VOYAGES FOR KNOWLEDGE EVERY DAY

›› www.cez-okno.net/english


Píšete nám

Dobry vecer,
na Vasu stranku som natrafila len nedavno, cca mesiac dozadu. Je absolutne skvela a som si ista, ze odvadzate skvelu pracu, na ktoru mozete byt pravom hrdi! Od prveho dna sa tesim netrpezlivo na kazdy jeden prispevok a je to uzasne!!!
Nebude to sice vela, ale s velkou radostou Vam prispejem aspon troskou...
Prajem Vam, aby si kazdy jeden Vas citatel vazil pracu, ktoru pre nas robite, lebo myslim (a urcite nehovorim len za seba), ze nam tymto davate velmi, velmi vela!
Vela uspechov vo vasej dalsej praci a samozrejme aj v sukromi!
S uctou,

PM

Srdecne vas pozdravujem, len sa Vam chcem podakovat za informacie ktore bezplatne poskytujete. Som vdacna, ze ste a kazdy den sa tesim na nove clanky ktore otvoria oci, potesia a poucia. Prajem Vam zo srdca vsetko krasne v zivote.

Iveta

Chcel by som sa poďakovať za to, že spravujete túto stránku. Dlhé roky ju čítavam a chcem vám povedať len že vám ďakujem. Je tu fakt všetko, dík. Do budúcna prispejem len najprf našporím na školu :( kiež by tam učili niečo také :D

Jožko

Dlho som hľadal podobnú stránku, ako je tá vaša. Ponúkate vyvážené informácie, nie "iba" špekulácie, ako sa im hovorí dnes, tzv. konšpiračné teórie. Dúfam, že vás chuť na zber podobných informácií tak skoro neprejde. A my verní fanúšikovia sa môžme aj naďalej tešiť.
Želám celému tímu veľa, veľa chuti :-)

Richard

Ak túžite po duchovnom rozvoji a radi odkrývate veci do hĺbky, vyberte sa na výpravy za poznaním na portál cez-okno.net.
Od spoločenských tém po informácie o zdraví, výskume a vede. Od mystiky, ezoteriky a spirituality až po témy o záhadách, civilizáciách a vesmíre. Prináša iný pohľad na veci, ktoré sa dejú okolo nás a bytostne sa nás dotýkajú. Je oknom do sveta nového poznania cestou nekonvenčných a cenných informácií. Pozrite sa na svet okolo seba "cez okno". Inšpirujte sa, zorientujte sa a odhaľujte tajomstvá...

HOROSKOPY & Lifestyle tretieho tisícročia, str. 59


Mily redaktor a kolektiv cez-okno,
chcel by som Vam vsetkym z tohto portalu podakovat za Vasu pracu, ktoru si neuveritelne vazim a dufam ze budete aj nadalej pokracovat s takym zanietenim a kvatite materialov. Sledujem Vas uz 2 roky a vyrazne ste mi pomohli v porozumeni sveta a dovolim si tvrdit, ze ste vyrazne prispeli k rozvoji mojej osobnosti a preto Vam nalezi moja velka vdaka a myslim si ze hovorim asi za vsetkych, ktory sleduju Vasu pracu.

S pozdravom TS


Sledujem túto stránku už asi 2 roky a máte moju plnú podporu a toto je ďalší výborný článok, ktorý nám dáva pohľad na vec aj z inej stránky a o to tu ide pozerať sa na veci aj z iných uhlov pohladov a nechávať si rezervu keď sa jeden z nich vyvráti... ďakujem a ešte raz len tak ďalej ;)

Ján


Dobrý den, chtěl bych Vás pochválit za podařené stránky a zároven poděkovat zarozmanité čtení... :o) Jste dobří.

Děkuji a přeji lepší den, Honza


Zdravim, chcel by som Vam napisat, ze tato stranka je jednoducho...fantasticka, famozna, skvela... Dakujem Vam, ze existujete. Velka vdaka, skutocne, srdce sa mi rozbusilo s pocitom a nutkanim, Vam napisat pochvalu, ale zasluzite si ju. Klobuk dole, dakujem, dakujem... Len tak dalej... Mate moj obdiv.

S pozdravom MT


Zdravim, velmi sa mi paci VaSA stranka, je uplne skvela. Najde si tu kazdy to, co chce. temy su pestre, no prosto waw
prajem vsetko dobre, nech sa dari vzdy.. ahoj. s pozdravom

marek =o)


Díky za to co děláte.
Pěkný den.
S pozdravem Váš pravidelný čtenář

Martin J


...budem sa len opakovať, ale nedá mi, aby som nevzdal hold tvojej práci, ktorú robíš pre ľudí a pre svet, ktorý prichádza...

Karol Hlávka


Zdravim,
chcel by som Vas pochvalit za paradny web, kde som nasiel kopec dobrych clankov. Len tak dalej, prajem vela stastia do buducnosti.

Ing. Tomáš Masný


Jsem velmi rád, že existují takovéto stránky. Děkuji Vám za ně!
Bůh Vám žehnej a přeji Vám ze srdce samé báječné a veselé dny.

Alfa


Zdravím vás :)
v prvom rade vám chcem veľmi pekne poďakovať za veľmi vydarenú, jedinečnú a profesionálne spravenú stránku... neviem to až tak posúdiť, ale určite to chcelo (teda - stále aj chce) značnú obetu - hlavne volného času - ale je vidieť, že to robíte s radosťou. Chodím na ňu takmer každý deň a vždy si niečo prečítam - stále je tam niečo, čo ma zaujme - čo podotýkam, nie je až také ľahké:)

Piotra

Stránka sa mi veľmi páči, ďakujem, že informujete o živote, ktorý sa neskladá len zo zarábania a míňania ale má plno otázok o PRAVDE.

S pozdravom Michal


Dobrý deň.
Žasnem čo všetko som sa dozvedel cez Vaše skvelé Okno.
Super - vynikajúce.


b r a v o
Gratulujem a zelam este viac nadsenia a odmeny za pristup...


Vaša stránka CEZ OKNO je výborná, jej kvalita stále stúpa. Myslíme si, že patrí k najprofesionálnejšie robeným portálom svojho druhu.

Pavel Kapusta


Pozdravujeme všetkých návštevníkov skvelého portálu cez-okno.net a ďakujeme za udelenie titulu Čajomil roka. Veľmi si toho vážime.

Manželia Ondejčíkovci


Jsem rád, že se v současné době najdou zdarma přístupné stránky s tak zajímavými tématy.

Miroslav Culek, PaulBrunton.cz


Odporučenia pre návštevníkov portálu:

1. Píšte k veci.

2. Buďte slušní. Nenadávajte, nepoužívajte neslušné výrazy.

3. Píšte pokiaľ možno spisovne. Prečítajte si po sebe príspevok predtým, než ho odošlete. Snažte sa, aby Váš príspevok mal primeranú úpravu.

4. Nepíšte zbytočne VEĽKÝMI PÍSMENAMI. Veľké písmena používajte len vtedy, keď chcete niečo zdôrazniť. Text veľkými písmenami znamená, že kričíte a vyjadruje rozčúlenie.

5. Podpíšte sa. Ak napíšete svoje meno, alebo aspoň prezývku, bude sa na Váš príspevok ľahšie reagovať.

6. Pokiaľ vkladáte text iného autora, nezabudnite vždy uviesť zdroj, najlepšie aktívny link na zdrojové stránky. Konajte v súlade s autorskými právami - nesiete za svoj príspevok plnú zodpovednosť. Redakcia ani vydavateľ nenesie žiadnu zodpovednosť ak tak neurobíte a príspevok Vám môže byť zmazaný.

7. Pri argumentácii proti alternatívnym teóriám odporúčame používať zdroje hodné témy, radšej sa vyhnite horlivým projektom typu Lovci šarlatánov a podobne, ktoré nám tu rastú ako huby po daždi.

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov. Redakcia CEZ-OKNO.net si však vyhradzuje právo podľa vlastného uváženia odstraňovať nevhodné príspevky, či ich pasáže a blokovať prístup autorom takých príspevkov a to i bez udania dôvodu.

Neprijateľná je nežiadúca reklama, skryté PR či spamovanie debaty textami nesúvisiacimi s témou.

V prípade záujmu o propagáciu nás prosím kontaktujte na tejto adrese.

Používaním portálu CEZ OKNO súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy, či v ktorej sa nachádza “CEZ OKNO” alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že “CEZ OKNO” má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorýkoľvek druh obsahu, ktorý by porušoval tieto podmienky. Ako užívateľ, súhlasíte s ukladaním do databázy akejkoľvek informácie, ktorú vložíte. Hoci táto informácia nebude zverejnená/poskytnutá žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu, ani “CEZ OKNO” ani Drupal nenesú zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik (hacking), ktorý môže viesť k zneužitiu týchto údajov.Podmienky použitia, Zásady ochrany osobných údajov a Copyright

GDPR

Vzhľadom k právnym úpravám týkajúcim sa ochrany osobných údajov, ktoré nadobudnú platnosť 25. 5. 2018, konkrétne Smernica EU a nová právna úprava GDPR a zákon č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov prehlasujeme, že stránka CEZ-OKNO.net je informatívna a neumožňuje registrovanie návštevníkov.

Keď návštevník portálu CEZ OKNO zanechá komentár, zhromažďujú sa všetky vložené dáta a tiež IP adresa návštevníka. Dáta sa uchovávajú na dobu neurčitú. Neposkytujeme ich žiadnym tretím stranám a na Vašu žiadosť budú vymazané. To však nezahŕňa údaje, ktoré sme povinní uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Prihlásením sa na odoberanie týždenníka portálu CEZ-OKNO.net vyjadrujete súhlas so zasielaním noviniek na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli. CEZ-OKNO.net spracováva osobné údaje výlučne v rozsahu nevyhnutnom na plnenie účelu. Pri prihlásení do nášho týždenníka cez verejnú službu www.mailchimp.com budú Vaše údaje použité len na zasielanie e-mailu o novinkách portálu. Spracovanie je na základe Vášho súhlasu. Použitie údajov končí Vašim odhlásením sa z odoberania týždenníka. Odhlásenie môžete vykonať kedykoľvek, a to buď prostredníctvom správy zaslanej na e-mailovú adresu: redakcia@cez-okno.net alebo prostredníctvom internetového odkazu, ktorý je obsiahnutý v týždenníku a slúži na tento účel. V prípade otázok nás prosím kontaktujte.COOKIES

Používanie cookies

Jednotlivé stránky CEZ-OKNO.net používajú cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Používaním stránok CEZ-OKNO.net vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením Vášho prehliadača. Ak navštívite naše webové stránky a v prehliadači je povolené prijímanie súborov cookies, považujeme to za prijatie našich podmienok používania súborov cookies. Inštrukcie na zmenu cookies nájdete v pomocníkovi každého priehliadača.

Čo sú cookies?

Súbory cookies sú malé textové súbory, ktoré môžu byť do prehliadača odosielané pri návšteve webových stránok a ukladané do vášho zariadenia (počítača alebo do iného zariadenia s prístupom na internet, ako napr. smartphone alebo tablet). Súbory cookies sa ukladajú do priečinka vo Vašom prehliadači. Cookies obvykle obsahujú názov webovej stránky, z ktorej pochádzajú, platnosť a hodnotu. Pri ďalšej návšteve stránky webový prehliadač znovu načíta súbory cookies a tieto informácie odošle späť webovej stránke, ktorá pôvodné cookies vytvorila. Súbory „cookies“, ktoré používame, nepoškodzujú Váš počítač.

Prečo používame cookies?

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále zlepšovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah. Na našich stránkach môžu byť použité dočasné a trvalé súbory cookies. Dočasné sa uchovávajú vo vašom zariadení, kým stránku neopustíte. Trvalé cookies zostávajú na vašom zariadení do uplynutia ich platnosti alebo do ručného vymazania. Doba, počas ktorej si informácie ponechávame, závisí od typu súborov cookies.

Na našich webových stránkach používame niekoľko typov cookies.

Základné súbory cookies

Tieto súbory cookies tvoria základ pre prevádzku našich webových stránok a umožňujú používanie základných funkcií, akými sú napríklad zabezpečené oblasti alebo online platby. Základnými cookies sú napr. zapamätanie prihlásenia, umožnenie prístupu k zabezpečeným oblastiam bez nutnosti opätovného prihlásenia, predvyplnenie formulárov a pod. Bez týchto cookies nemôžeme poskytovať služby, ktoré tvoria základ našich stránok. Pokiaľ tieto cookies zakážete, nemôžeme vám zaručiť plnohodnotnú funkcionalitu našich stránok.

Prevádzkové súbory cookies

Pomocou prevádzkových cookies zhromažďujeme štatistické informácie o tom, ako používate naše webové stránky. Tieto technické informácie nám napr. povedia, na ktoré časti webovej stránky ste klikli, ktorú stránku ste navštívili naposledy a pod. Tieto cookies nám slúžia na analýzu a vylepšovanie našich webových stránok z hľadiska obsahu, výkonu a dizajnu. Pokiaľ tieto cookies zakážete, nemôžeme vám zaručiť plnohodnotnú funkcionalitu našich stránok.

Funkčné súbory cookie

Funkčné súbory cookie nie sú nevyhnutné, ale pomáhajú nám vylepšiť funkčnosť našich webových stránok. Ide napríklad o zapamätanie nastavení zvolených pri predchádzajúcej návšteve stránky, napr. rozloženie obsahu, výber lokality a pod., aby ste ich nemuseli znova nastavovať. Pomocou týchto cookies zisťujeme, či vám už bola ponúknutá určitá služba alebo poskytujeme informácie z vašej aktuálnej oblasti, ak súhlasíte so zdieľaním takýchto informácií. Hoci použitie týchto cookies záleží výhradne na vašom nastavení, ich prípadným vypnutím by ste mohli prísť o niektoré služby, ktoré by sme vám mohli poskytovať.

Reklamné súbory cookies

Reklamné súbory cookies môžeme používať na našich webových stránkach na zobrazenie obsahu a reklám, ktoré sú prispôsobené Vašim záujmom. Tieto cookies môžu zhromažďovať informácie o Vašich zvyklostiach pri prehliadaní našich webových stránok. Môžu byť využité aj na rozpoznanie Vašej opätovnej návštevy našich webových stránok. Týmto spôsobom môžeme poskytovať na našich webových stránkach obsah a reklamy, ktoré sú pre vás relevantnejšie a efektívnejšie cieliť priamu marketingovú komunikáciu, ale aj obmedziť počet zobrazení reklamy a merať efektívnosť reklamných kampaní.

Súbory cookies tretích strán

Na stránkach CEZ-OKNO.net sa nachádzajú aj prepojenia a integrovaný obsah z iných webových stránok. Preto môžu byť počas používania našich webových stránok vytvorené súbory cookies, ktoré nepodliehajú kontrole prevádzkovateľa CEZ-OKNO.net. Ide napríklad o prípad, ak prezeraná webová stránka používa nástroj na analýzu alebo marketingovú automatizáciu od tretej strany (napríklad nástroje spoločností Google) alebo zobrazuje obsah webových stránok tretej strany, napr. YouTube alebo Facebook. To má za následok prijatie súborov cookies od týchto služieb tretích strán. Prevádzkovateľ stránok CEZ-OKNO.net nemá kontrolu nad ukladaním týchto údajov, ani prístup k týmto súborom cookies. Ak chcete vedieť, ako tieto tretie strany používajú súbory cookies, prečítajte si zásady ochrany súkromia a zásady používania súborov cookies týchto služieb na ich webových stránkach.

Ako môžete nastavenia cookies zmeniť?

Cookies, ktoré sa na webových stránkach CEZ-OKNO.net používajú, si môžete nastaviť vo svojom webovom prehliadači. Väčšina internetových prehliadačov je pôvodne nastavená na automatické akceptovanie cookies. Toto nastavenie môžete zmeniť zablokovaním cookies alebo upozornením v prípade, že sa majú cookies poslať do vášho zariadenia.

Inštrukcie na zmenu cookies nájdete v ponuke pomocníka každého prehliadača. Ak používate rozličné zariadenia na prístup k stránkam (napr. počítač, smartphone, tablet), odporúčame každý prehliadač na každom zariadení prispôsobiť Vašim preferenciám cookies.

Budeme rešpektovať, pokiaľ si prednastavené nastavenie cookies zmeníte.
Vypnutie niektorých cookies však môže mať dopad na využívanie niektorých funkcií našich webových stránok.Pokiaľ nie je uvedené inak, obsah internetového denníka CEZ OKNO je možné šíriť LEN SO SÚHLASOM REDAKCIE WWW.CEZ-OKNO.NET a pod podmienkou uvedenia zdroja vrátane aktívneho linku www.cez-okno.net spolu s prekladateľským, či autorským copyrightom, pokiaľ je obsiahnutý.

Ďakujeme za šírenie článkov formou zdieľania linku napríklad na sociálnych sieťach. Pomáhate tým šíreniu užitočných informácií.

Prevzaté články spravidla opatríme novým formátovaním – keď ich od nás preberiete, uveďte pôvodný zdroj a tiež www.cez-okno.net.

JE ZAKÁZANÉ systematicky klonovať obsah www.cez-okno.net na iných webových stránkach, ABY SA ZABRÁNILO VYKRÁDANIU NAŠICH STRÁNOK!

Redakcia a vydavateľ si ďalej vyhradzuje právo pridať, odobrať, alebo zmeniť ktorýkoľvek druh obsahu na CEZ-OKNO.net a CEZOKNO.sk a to i bez udania dôvodu.

Všetky informácie uvedené na CEZ-OKNO.net a CEZOKNO.sk sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení, prípadne liečivých účinkoch. Pokiaľ chcete presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami, je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Informácie uvedené na CEZ-OKNO.net a CEZOKNO.sk sa nesmú chápať ako lekárske odporúčanie. Možné pozitívne, ale aj nežiadúce účinky, treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!
Články na CEZ-OKNO.net a CEZOKNO.sk nenahrádzajú konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

UPOZORNENIE: Všetky produkty prezentované na doménach CEZ-OKNO.net a CEZOKNO.sk sú iba potravinou, alebo doplnkom zdravej výživy. Nemajú schválené liečivé účinky a v žiadnom prípade sa nejedná o liek.
Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy.
Konzumácia potravín a výživových doplnkov nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť.
Používanie produktov prezentovaných na doménach CEZ-OKNO.net a CEZOKNO.sk je na vlastnú zodpovednosť, uvedené produkty nie sú zdravotníckymi prístrojmi a nenahrádzajú lekársku liečbu.

Vyhradzujeme si právo individuálne ku každému svojmu dielu udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos a to aj na preklady našich prekladov!

Fotografie a iné obrazové materiály sú autorsky chránené a pre ich ďalšie použitie kontaktujte priamo autora, teda napríklad pôvodný zdroj článku, ktorý sme prevzali – nenesieme zodpovednosť za prevzaté články, obrázky, či videá, ani za konanie tretích strán.

Pre komerčné využitie nás kontaktujte na: redakcia@cez-okno.net

Rešpektujeme a dbáme o zachovanie autorských práv, ak sa však domnievate, že Vaše autorské práva boli na našom portáli porušené, ozvite sa prosím, v prípade že sa tak naozaj stalo, zjednáme bezodkladne nápravu.

V súlade s legislatívou EÚ o symboloch a ich význame, zobrazované symboly nie sú propagáciou fašizmu ani iného extrémizmu a tiež im nemožno pripísať obsah vyzývajúci k podnecovaniu akejkoľvek nenávisti.

© CEZ OKNO Všetky práva vyhradenéNaše bannery

Tieto stránky môžete podporiť i umiestnením banneru na svoj web


KLIK ›› WALLPAPER


Ak máte záujem o spoluprácu, ozvite sa na redakčný e-mail


Autori: 
Sekcie: 
február 12, 2008 13:31 popoludní
Top