Informační detox

Většina z nás tráví nesmyslně hodně času prací a v práci. Mít pak energii a čas na osobní setkání je často nad naše síly a časové možnosti. Facebook tento systém krásně podporuje. Dává nám pocit, že zvládáme pracovat a ještě udržovat sociální kontakty. A navíc nás vede k tomu, že si naprosto dobrovolně zahlcujeme mysl myriádami podnětů a snižujeme tak svou mentální kapacitu.

Jak si připravit léčivou vodu z tajícího ledu

Tuto léčivou vodu si připravíme následovně:
a) Obyčejný hrnec s vodou dáme do mrazničky, v zimě na balkon. Po 4–5 hodinách ho vyndáme. Povrch vody nebo stěny hrnce jsou už potaženy prvním ledem.
b) Vodu přelijeme do jiného hrnce. Led, jenž zůstal v původním, zkoncentroval molekuly těžké vody, která mrzne při teplotě +3,8 °C, pro organismus je však potřebná voda zmrzlá při –1 °C.

Uzdrav svoju tvár: VŠETKO JE ENERGIA

Vesmír nie je nič iné ako energia. Vaše telo je energia. Telo je plné energetických ciest, ktoré sa nazývajú meridiány. Čínska medicína to dokázala akupunktúrou. Zapichnutie tenkej ihly do určitej časti tela môže ovplyvniť inú časť tela.

Markus Rothkranz: Ako a prečo robiť klystír (+VIDEO)

Ľudia sa ma často pýtajú čo mám brať na toto alebo na tamto, každý chce zázračnú pirulku alebo bylinku. Odpoveď nie je čo si mám zobrať alebo kúpiť, ale to, čoho sa mám zbaviť. Prestaňte robiť veci ktoré sú pre Vás zlé a vyčistíte si život a telo. Obidve sa mimochodom dokážu vyliečiť ľahko samé, ak im dáte príležitosť. A jeden z najlepších spôsobov ako tento proces naštartovať je Klystír.

Stránky

Top