Lež o mikrobech

Naučili nás strachovat se z mikroorganizmů, patogenů, virů nebo bakterií, které do nás pronikají zvenčí. Takový je totiž Pasteurův model nákazy. Tento náhled následně vytváří závislost na výrobcích léků, které by nás měly ochraňovat před útočícími mikroby - každý z nich má svou vlastní podobu a má způsobovat konkrétní nemoc.

Marhuľové jadierka ako liek proti rakovine bez vedľajších účinkov II.

NaturalNews | Následkom invazívnych chemotoxínov, ktoré majú ničivý vplyv na pacientovo všeobecné zdravie, majú rakovinové bunky tendenciu objaviť sa na inom mieste. Priemysel zameraný na liečbu rakoviny vytvoril pravidlo, kedy sa za vyliečenie z rakoviny považuje bezrakovinový stav trvajúci 5 rokov. Odhaduje sa, že z tých ktorí absolvujú "veľkú trojku" stanovenú AMA, čo znamená, operácie, radiácia a následná chemoterapia, menej ako 3 percentá dosiahnu spomínanú hranicu 5 rokov. Okrem toho, že táto klasická liečba ma ochromujúce vedľajšie účinky, je aj veľmi drahá!

Marhuľové jadierka ako liek proti rakovine bez vedľajších účinkov I.

NaturalNews | Je možné, aby semienka marhúľ boli zdrojom prírodnej látky, ktorá je schopná úspešne bojovať proti rakovinovým bunkám, a to bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na zdravie pacienta? Názov tejto kľúčovej zložky je laetril, či inak vitamín B 17. A ak na tom naozaj niečo je, prečo je táto informácia utajovaná? Prečo sú ľudia ktorí boli vyliečení, pripadne vyliečili iných, cenzurovaní a väznení? Je možné, že na týchto faktoch naozaj je niečo pravdy?

Stránky

Top