Vedlejší účinky chemtrails

Fáze 1 a 2:

Cvakání/skřípání v lebce

Proč se to přesně děje zatím není známo, ale souvisí to s nanočipem (http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/navod-na-boj-proti-cipove-totalite), který je instalovaný, nebo již operuje v lebce hostitele. Je to pravděpodobně jakýsi druh CPU (procesoru, http://cs.wikipedia.org/wiki/CPU). Tyto zvuky se objevují obvykle v noci v průměru jednou za měsíc a trvají jen několik sekund. Jsou zcela bezbolestné a snadno zůstanou bez povšimnutí.

Čtyři teorie vysvětlující chemtrails

1) Snaha zablokovat sluneční paprsky dopadající na zem, včetně ultrafialového záření, které projde vrstvou ozonu v horních vrstvách atmosféry. Cílem je snížení teploty na povrchu země a blokování ultrafialového záření způsobujícího rakovinu kůže u člověka. Aerosol stříkaný letadly je pravděpodobně oxid hliníku nebo sloučenina, která má podobné vlastnosti a odráží sluneční světlo.

K čemu slouží chemtrails?

Chemtrails jsou obrovskou logistickou operací. Větší než Hooverova přehrada, transaljašské potrubí nebo přistání na Měsíci. Je obrovská. A drahá. Největší chybou, které se můžete dopustit, je si myslet, že je zde pouze jeden účel chemtrailsů. Je zde pět nebo šest účelů a možná ještě další. Zde je těchto šest:

Hlavy v piesku

Slovenský kozmonaut Ivan Bella na otázku denníka Pravda, čo sa dá vidieť z vesmíru, odpovedal:
„Dá sa toho vidieť pomerne dosť. Napríklad západná Európa je popretkávaná bielymi pásmi, ktoré zanechávajú lietadlá, vyzerá to ako pavučina."

Top