Deset exopolitických událostí za rok 2014 (TOP 10)

Rok 2014 byl velkým rokem na poli exopolitiky – tedy na poli rodící se vědy o chápání politických důsledků UFO a mimozemského života. Odehrálo se mnoho exopolitických událostí, které byly zahrnuty v článcích o novinkách a ve videích po celém světě. Tento vývoj ukazuje na dva vzájemně se doplňující procesy, které budou pravděpodobně v roce 2015 pokračovat a povedou k velmi odlišným výsledkům. Tím prvním procesem je po desetiletí zatajovaná politika zakrývání důkazů mimozemského života, kdy je patrné, že je tento proces pomalu objasňován - díky neutuchajícímu hnutí za odhalení.

DOBÝVÁNÍ VESMÍRU: Jaký byl rok 2014?

V roce 2014 nám kosmonautika přinesla mnoho zajímavých událostí. Upřímně řečeno byla na atraktivní momenty bohatší druhá polovina roku. V našem výčtu pěti nejzajímavějších událostí jsme pochopitelně nemohli pokrýt všechno.

Týždenný horoskop 29. 12. 2014 - 4. 1. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom tiež v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša je v konjunkcii s Merkúrom a obe planéty sú v Kozorožcovi. Mars v znamení Vodnára je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva, Neptún v Rybe je v sextile so Slnkom a v kvadráte so Saturnom v znamení Strelca. Pluto je v kvadráte s Uránom. Mesiac dorastá. Planetárna konštelácia vytvára náhle a neočakávané konflikty.

Stránky

Top