Počet detí, ktoré potrebujú detského psychiatra, je katastrofálny

Ak sa dieťa zajakáva, škrípe zubami alebo sa v noci pomočuje, mal by s ním rodič vyhľadať detského psychiatra. Aktuálne je podľa jej informácií veľa neurovývojových porúch, napríklad hyperkinetická porucha ADHD. Vo svojej ambulancii lieči aj deti s Aspergerovým syndrómom, ktorý sa považuje za ľahšiu formu autizmu a tiež autistické deti.

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

Průmysl moderní psychiatrie oficiálně zešílel. Prakticky každá emoce prožívaná lidskou bytostí – smutek, žal, úzkost, frustrace, netrpělivost, rozčilení – je nyní klasifikována jako „duševní porucha“, vyžadující si chemickou léčbu (předpisovými léky, samozřejmě). Nová „psychiatrická bible“ DSM-5 má podle očekávání vyjít během pár měsíců a byla přeměněna z lékařské referenční příručky na vysvědčení šílenosti samotného psychiatrického průmyslu.

Nové sladidlo Pepsi je směsí nebezpečných karcinogenních chemikálií

PepsiCo se rozhodlo, že aspartam, neurotoxin užívaný v jejich dietních kolách jako sladidlo, není „dost sladký“ a „testuje nový mix umělých sladidel“, který si udrží svou účinnost déle než HFCS – kukuřičný sirupu s vysokým obsahem fruktózy. Nová testovaná směs sladidel obsahuje acesulfam-K. Problém PepsiCo s aspartamem je negativní vliv teplých podmínek, vyskytujících se při přepravě jejich výrobků do maloobchodních prodejen.

Stránky

Top