Staří Egypťané znali monoatomické zlato

Nejen staří Egypťané znali ormus, tedy monoatomické zlato. Stejně tak i Mojžíš, Ježíš a templářští rytíři. Ačkoliv se jedná o zdánlivě velmi extravagantní tvrzení, přesto k němu existují zajímavé, byť poněkud kontroverzní důkazy. Nechceme se ubírat cestou forenzní analýzy, protože by to bylo příliš vědecké pro účely našeho internetového magazínu. Nicméně můžeme níže uvedená překvapivá fakta alespoň použít jako stručný úvod do historie užívání monoatomických prvků.

Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost?

Kámen mudrců, hvězdný prach, elixír života, ormus, mana a ORME – to vše jsou výrazy pro jedno a to samé – bílé práškové zlato. Poslední název ORME je akronymem pro „Orbitally Rearranged Monoatomic Elements” (orbitálně přeskupené monoatomární prvky). V 80. letech 20. století s ním přišel vědec David Radius Hudson.

ALCHÝMIA ČASU: Chápanie Veľkého roku a cyklov existencie IV.

“Šamani z Peru, žijúci vysoko v Andách, k nám zostúpili, aby nás upovedomili o tom, že sa objavia nové ľudské bytosti. Nazývajú ich „Homo Luminous“ (človek žiarivý). Vravia, že predchodci Homo Luminous sú už medzi nami. Tak ako človek cromagnonský pred 26000 rokmi, keď sme prešli vrcholom Vodnára, dnes sa už tiež objavuje nový človek.”

ALCHÝMIA ČASU: Chápanie Veľkého roku a cyklov existencie III.

“Je zaujímavé, že sa nám Stanley Kubrick vo svojom majstrovskom diele 2001: A Space Odyssey (Vesmírna odysea 2001) akoby snaží povedať o konci našej doby. Hviezdne dieťa na konci filmu prechádza cez hviezdnu bránu z čierneho monolitu a vracia sa na Zem, aby vytvorilo nový svet, alebo započalo novú dobu.”

Stránky

Top