BOB LAZAR: Informace o Oblasti 51 byly správné!

Dochází snad v legendární utajované vojenské základně, známé jako Area 51, k replikování mimozemských kosmických lodí? K příležitosti 25. výročí svého slavného odhalení se Bob Lazar nyní znovu rozhodl promluvit o mimozemských technologiích.

Bob Lazar, prvek 115, masivní hvězdy a těžké kovy

Rád bych se soustředil na nedávné vědecké pokusy o obhájení některých informací, které poskytl Bob Lazar ze své údajné zkušenosti ze střediska S-4 a odpověděl bych na některé jeho kritiky. Nejdůležitější kritika se týká Lazarova počátečního tvrzení z roku 1989 o existenci stálé formy prvku 115. Existence takového prvku byla již zpočátku vyloučena některými jeho kritiky a stalo se to faktorem Lazarovy nedůvěryhodnosti a proto nebyl brán vážně. Například Stanton Friedman v roce 1997 napsal:

Podzemní základny, tunely, systémy

Tímto prvním příspěvkem zvu čtenáře stránek do tajemné a nesmírně zajímavé oblasti informací pojednávající o možnosti existence přírodní i umělé celosvětové sítě podzemních jeskynních komplexů, tunelů a jim podobných systémů. Kdo stojí za tímto mystériem? Lidé, příroda a nebo mimozemské inteligence? To jsou otázky na které si budeme klást odpověď v následujících čtyřech obsažnějších příspěvcích, které jsou tématicky určené tomuto tématu. Zároveň se budou snažit postupně naladit návštěvníky stránek na skutečnou lahůdku, kterou se mi podařilo pro českého čtenáře zabezpečit. Po shlédnutí úvodní tetralogie příspěvků vejdeme v dalších asi třiceti dílech do jedné z nejtajuplnějších komnat podzemí. Otevřeme skutečnou "Pandořinu skřínku". Dokumentárním způsobem vstoupíme do nejrozsáhlejšího umělého podzemního přísně střeženého systému základny v DULCE. Pokud máte dost odvahy tak neváhejte a pojďte. Zvu Vás na pozoruhodný a dobrodružný výlet do tajuplného podzemí "Matky Země".

Top