Síla peněz

Většina lidí, s nimiž jsem mluvila, má, co se peněz týče, nastartované negativní programy. Pokud si najdete čas a začnete si toho všímat, brzy zjistíte, že lidé o penězích hovoří téměŕ neustále. Aniž by si to uvědomovali, okamžitě na sebe prozradí všechno, co si o penězích a prosperitě myslí a čemu věří.

Tie plody prírody sú častým hosťom na našich stoloch

Príroda ľuďom darovala obrovské množstvo najrozličnejších zelenín, ovocia a bobuľových plodov, ktoré nielen že chutia, ale aj osožia. Tie plody prírody sú častým hosťom na našich stoloch, ale pre mnohých z nás sú pomerne často aj známymi cudzincami. Môžeme sa pochváliť tým, že vieme všetko o tých plodoch prírody, a že ich znalecky vieme využiť? Samozrejme, že nie. Šťavy v podstate užívame na zahnanie smädu. A aj keď veľmi dobre vieme, že sú doslova klenotnicou vitamínov, často nerozmýšľame nad tým, ako by sme správne mali nakladať týmto bohatstvom.

Rick Strassman: DMT – molekula duše

DMT: molekula duše je podmanivou a dobrodružnou cestou zákulisím experimentálního výzkumu nejsilnějšího známého psychedelika. Rick Strassman vedl klinický výzkum, během něhož podal tuto látku šedesáti dobrovolníkům. Podrobně zde popisuje uskutečněné experimenty, je nezaujatým badatelem lidské mysli a znovu po dlouhé době přichází s myšlenkou, že psychedelika mají terapeutický potenciál. DMT vyvolává mystické a transcendentální zážitky i stavy blízké smrti, které byly téměř pro každého dobrovolníka jedním z nejhlubších zážitků v jeho životě.

Stránky

Top