Lucidní snění a mimotělní zážitky během 3 dní

Kdysi dávno lidé neměli uvědomění sebe sama. Jakmile se vyvinulo, začalo se postupně prosazovat ve více a více oblastech bdělého stavu. Nyní již přesahuje stav bdění a začíná se prosazovat i v dalších jiných stavech. Sebeuvědomění čím dál častěji prolíná do REM spánku, čímž umožňuje jeden z nejúžasnějších fenoménů lidské existence – pocit bytí mimo tělo (nebo lucidní sen).

SKUTEČNÍ MIMOZEMŠŤANÉ A DEZINFORMAČNÍ KAMPAŇ

Je důležité si uvědomit, že kolem celé záležitosti s mimozemšťany existuje ohromná propracovaná dezinformační kampaň. Minimálně 90% obrázků a informací které se objeví na veřejnosti, je zvoleno tak, aby budily strach. Ve stopách strachu pak kráčí nenávist vůči všem mimozemským či přímo "vetřeleckým" věcem. Důkazem toho jsou filmy, TV show a knihy na tato témata. Pokud by člověk měl této propagandě věřit, pak by si musel pomyslet, že každá druhá osoba ve Spojených státech byla o půlnoci unesena do létajícího talíře a tam krutě mučena. To prostě není pravda.

Bill Ryan a Projekt Avalon: Interview s INELIOU BENZ

Je to výnimočný príbeh a mnohí diváci ním boli veľmi dojatí a inšpirovaní. Témy, ktorým sa Inelia venuje, siahajú až k samotným koreňom nášho pôvodu a rozpoloženia, v ktorom sa momentálne všetci nachádzame. Zo všetkých interview, ktoré Bill Ryan zaznamenal v rámci Projektu Camelot a Pojektu Avalon, toto interview považuje asi za najdôležitejšie... (máj 2011)

Stránky

Top