Paranormální schopnosti

Někdo by si snad mohl myslet, že nějaké paranormální schopnosti vůbec nemohou existovat. Jsou to obvykle skeptici, kteří se ani nesnaží něco takového zjišťovat, nebo ověřovat. A existuje také skupina lidí, která sice věří, že člověk dokáže dělat zázraky, ale že k tomu nutně potřebuje složitou techniku, nebo je to iluzionista. A v té poslední části jsou členové různých sekt a církví, co uvěří jakémukoliv zázraku, ale jen tehdy, když se odehrál v biblických dobách a nebo na oficiálně uznaném svatém místě.

Díky transformaci do vyšší dimenze?

Velmi rád bych chtěl něco upřesnit čtenářům ze svých vlastních životních zkušeností o očekávaných změnách, které by měly nastat okolo roku 2012. Částečně mne k tomu inspiroval nedávno uveřejněný článek od Tary S. Povolné. V úvodu tohoto článku se píše, že na naši planetu dopadá ve zvýšené míře fotonové světlo z Univerza. Zatím jej nevidíme, ale je naznačeno, že se to může stát. Má se zvýšit jeho intenzita. Pak má dojít k nějakým světovým katastrofám, ale pro část lidí to bude znamenat transformaci a přechod do vyšších dimenzí. Omylem je zde ale uvedeno, že žijeme ve 3. dimenzi. – To je výška, šířka a hloubka. My ale žijeme ve 4. dimenzi, kde je nejdůležitější dimenzí čas.

Žádejme změnu přírodních zákonů!

Je nejvyšší čas požádat pána Boha o změnu přírodních zákonů. Tresty za jejich překročení jsou neúměrně vysoké a přísné. Nehledě na to, že nelze u žádného z trestů uplatňovat nějaké polehčující okolnosti. Zkrácení doby trestu za dobré chování je u božích rozsudků taktéž absolutně vyloučeno. My lidé to máme dávno vylepšeno a zmodernizováno. Tak na co ještě čekáme?

Stránky

Top