12 ROKOV CEZ OKNO, ďakujeme za priazeň a podporu

V najbližších dňoch budeme testovať nový design portálu, ospravedlňte občasnú nedostupnosť (najmä v nočných hodinách), vďaka za porozumenie

     

Paranormální schopnosti

Někdo by si snad mohl myslet, že nějaké paranormální schopnosti vůbec nemohou existovat. Jsou to obvykle skeptici, kteří se ani nesnaží něco takového zjišťovat, nebo ověřovat. A existuje také skupina lidí, která sice věří, že člověk dokáže dělat zázraky, ale že k tomu nutně potřebuje složitou techniku, nebo je to iluzionista. A v té poslední části jsou členové různých sekt a církví, co uvěří jakémukoliv zázraku, ale jen tehdy, když se odehrál v biblických dobách a nebo na oficiálně uznaném svatém místě.

Díky transformaci do vyšší dimenze?

Velmi rád bych chtěl něco upřesnit čtenářům ze svých vlastních životních zkušeností o očekávaných změnách, které by měly nastat okolo roku 2012. Částečně mne k tomu inspiroval nedávno uveřejněný článek od Tary S. Povolné. V úvodu tohoto článku se píše, že na naši planetu dopadá ve zvýšené míře fotonové světlo z Univerza. Zatím jej nevidíme, ale je naznačeno, že se to může stát. Má se zvýšit jeho intenzita. Pak má dojít k nějakým světovým katastrofám, ale pro část lidí to bude znamenat transformaci a přechod do vyšších dimenzí. Omylem je zde ale uvedeno, že žijeme ve 3. dimenzi. – To je výška, šířka a hloubka. My ale žijeme ve 4. dimenzi, kde je nejdůležitější dimenzí čas.

Žádejme změnu přírodních zákonů!

Je nejvyšší čas požádat pána Boha o změnu přírodních zákonů. Tresty za jejich překročení jsou neúměrně vysoké a přísné. Nehledě na to, že nelze u žádného z trestů uplatňovat nějaké polehčující okolnosti. Zkrácení doby trestu za dobré chování je u božích rozsudků taktéž absolutně vyloučeno. My lidé to máme dávno vylepšeno a zmodernizováno. Tak na co ještě čekáme?

Stránky

Top