POTVRDENÉ: VZOSTUP 2012 SA NEKONÁ

V súvislosti s magickým dátumom v roku 2012 sa v médiách a na Internete hovorí o procese v z o s t u p u. Zvlášť v alternatívnych textoch sa skloňuje vzostup a to nielen jednotlivca, ale celej Planéty, či celej sústavy planét, či hviezd... Mimozemšťan však videl, že namiesto sľubovaného vzostupu – klesá! Čím viacej sa blížil kýmsi stanovený dátum, tým viacej klesal a ponáral sa do hmoty.

DIAMANTOVÝ JELEŇ

Prešiel som na západnú stranu hory, kam zvyčajne nechodím. Bola to dlhá štreka a vybavil som sa na ňu baťohom, do ktorého som uložil okrem nepremokavej pláštenky /pre každý prípad/ fľašku vody a nejaké drobné jedlo. Netušil som však, že práve tam stretnem Diamantového jeleňa...

DOM ČARODEJOV

Môj postup k horám Ortiz Mountins sa v Loven´s Coven urýchlil. Každý deň som z Harriettinho pozemku pozoroval nádherne symetrickú siluetu hôr, ktoré vyrastali z mierne zvlneného pásma vŕškov zvaných Cerillos. A predsa som sa k horám nedokázal priblížiť. Ako som už písal predtým, čakal som na pozvanie. Pozoroval som znamenia a snažil sa byť pripravený, podobne ako je pripravený vojak na bojový poplach – každý signál mohol znamenať „ostrú“.

MÔJ TAJNÝ PRÍBEH

To, že čítate tieto riadky súvisí s poznaním súvislostí svojho vonkajšieho aj vnútorného a dovtedy tajného príbehu. Na počítači som začal písať po tom ako sme sa vrátili zo San Pedra http://putovaniedosanpedra.blogspot.com; dovtedy som používal pero, a niekedy aj písací stroj. Až v roku 2003 som začal pravidelne sedávať pred magicky žiariacou obrazovkou, fascinovaný technológiou, ktorej som veľmi nerozumel. Písanie desiatimi mi robilo problémy - mal som návyky z písacieho stroja a prsty priťažké na jemné klávesy počítača... Ale nielen to - bál som sa zverejnenia svojho vnútorného a tajného príbehu.

Stránky

Top