KRYON - Demystifikace New Age

Na následujících řádcích jsou umístěny dva Kryonovy channelingy s názvem “Demystifikace New Age – 2”. Jeden je úvodní tzv. mini-channeling a ten druhý je hlavní channeling. Lee Carrol, když pak takto na dvakrát přijatý channeling přepisuje, tak provádí tzv. rechannelování a za pomoci Kryona oba channelingy spojí do jednoho. To my udělat nemůžeme, proto Vám nabízíme najednou oba channelingy k danému tématu.Stát se kvantovými II.

Již dva roky udržujeme otevřené dveře ke kvantovému celulárnímu posunu a začali jsme Vám dávát informace, které jsou prostě neuvěřitelné. Ve vaší DNA se nachází kronika Akáša. Veškeré životy, které jste na planetě žili, tam jsou. Vyšší Já bylo v každém životě tour stejnou energií duše. Proto máte jednoho přítele, který se účastnil všech těchto životů! Doposud byly životní zkušenosti naštosovány jako ve vrtném ledovém jádru (lineární vrtné ledové jádro, které obsahuje historii, tak jak je měřena vědci na pólech). Musí se prozkoumat lineární značení a rozpoznat, kým jste byli, jaké možná byly energie a co se stalo. Vy všichni jste příjali, že je to neměnné a v minulosti, jakoby se četly staré noviny.

Stát se kvantovými I.

Buďte pozdraveni moji milí, já jsem Kryon z magnetické služby. Před 20 lety jsem tato slova řekl k mému partnerovi. A víte, co odpověděl? „Budeš si muset změnit své jméno. Není dost hebké. Nezní dost andělsky... A kdo vůbec kdy slyšeli o magnetickém Andělovi?″ To řekl před 20 lety.

Deviata - liečiaca vrstva DNA II.

Vysvetlím vám čo je to Deviata vrstva a čo je to dvojdielny scenár liečenia v Ľudskom tele a poviem vám o mimoriadnej sebadiagnostickej schopnosti DNA.
Najskôr sa spolu pozrime na lineárnu časť. Čo keby ste mali vírus práve teraz? Povie vám to telo? Čo keby bol nejaký orgán napadnutý rakovinou? Povie vám to telo? Nie. Nezdá sa vám to znepokojujúce? Nie je čudné, že musíte ísť k lekárovi, aby ste pomocou testov našli tieto problémy? Nekričia na vás na bunkovej úrovni: „Niečo chýba?“ V skutočnosti kričia a to, čo chýba je 90% kvantových informácií v DNA, ktorá bola navrhnutá tak, aby nie len vedela, ale sa aj postarala. Lenže to nefunguje.

Stránky

Top