Štúdia potvrdila súvislosť medzi očkovaním proti chrípke a spontánnymi potratmi

Keď som v roku 2009 začínala s týmto blogom (The Healthy Home Economist - pozn. prekl.), hystéria okolo prasacej chrípky začínala naberať na obrátkach. Mnoho z mojich vtedajších článkov sa dotýkalo prasacej chrípky a obzvlášť som varovala ľudí, aby sa nedali proti nej očkovať, pretože to bola zjavne mediálna bublina, úmyselne navrhnutá na to, aby vytrieskala miliardové zisky pre farmaceutický priemysel.

ILÚZIA OČKOVANIA — O tom, ako očkovanie oslabuje prirodzenú imunitu a čo možno urobiť pre znovuzískanie zdravia

Poznám mnoho predstaviteľov alternatívnej medicíny a dokonca aj niekoľko detských lekárov, čo zaujali neočkovací prístup ku zdraviu. Nestretla som sa však doposiaľ s nikým, ako som ja sama: s vedcom v koľajách hlavnoprúdového (mainstreamového) biomedicínskeho výskumu, ktorý by nevzhliadal k očkovaniu ako k najskvelejšiemu vynálezu modernej medicíny.

Varovanie pre vegetariánov: mnoho liekov na predpis a vakcín sa vyrába s využitím tiel zvierat

Geneticky manipulované organizmy a hovädzie rastové hormóny možno nájsť v tisícoch liekov na predpis po celom svete bez akéhokoľvek varovania pre vegetariánov. Navyše, vyše 40% ľudí je alergických či už na konzumáciu alebo na injekčné podanie želatíny, ktorá je najobľúbenejšou skrytou zvieracou súčasťou v dnešných medikamentoch a vakcínach.

POTVRDENÉ: Regresívny autizmus nie je genetického pôvodu!

My tu vo farmaceutickom výskumnom ústave Sound Choice (Sound Choice Pharmaceutical Institute = SCPI) sme už pred niekoľkými rokmi - po prečítaní si dovtedy zverejnenej literatúry o regresívnom autizme - pochopili, že toto nie je dedičná (génmi prenášaná) choroba. S autizmom boli v rôznych zverejnených štúdiách spojené stovky rôznych mutácií. Choroba, s ktorou sú spojené stovky rôznych mutácií nemôže byť dedičnou chorobou. Človek nemusí byť špičkovým vedcom, aby mu to docvaklo.

Stránky

Top