Dr. Masaru Emoto veril, že voda je... „NIEČO, ČO NIE JE Z TEJTO ZEME“ (+VIDEO)

„Učenie o vode je ako skúmanie objavovania, ako funguje kozmos, a kryštály odhalené prostredníctvom vody sú ako brána do inej dimenzie."
Dr. Masaru Emoto

Ľudské bytosti sú v podstate vytvorené z vody, a vo svojom priekopníckom výskume ›› Dr. Masaru Emoto demonštruje, že molekulovú štruktúru vody značne ovplyvňujú nefyzikálne udalosti ako myšlienky, slová a zámer.

Liečivý zázrak vody

Voda je prvok, s ktorým sme dobre oboznámení, pretože sa nachádza takmer na každom mieste na Zemi a je tiež súčasťou nás samotných. Podľa niektorých výskumníkov sú naše telá a planéta Zem tvorené zhruba zo 70 percent vodou. Dokonca hoci sme s vodou veľmi dobre oboznámení, väčšina z nás nemá ani potuchy o tom, čo vskutku voda je.

Tajný projekt: Voda!

Všem nám připadá důvěrně známá. Je to kapalina, která je podmínkou života na naší planetě. Voda. Je v nás a také všude kolem, proto nám její vlastnosti připadají tak přirozené. Při hlubším zamyšlení se však zjistíme, že je plná fascinujících překvapení a záhad. Může mít voda paměť? Pamatují si molekuly vody události, jimž byly vystaveny? Hrají zde roli také energie vesmíru? Pátrání po skutečných vlastnostech vody nás přivádí přímo do první linie vědeckého bádání, kde se fakta prolínají s tajemstvími přírody a kde jen několik krůčků dělí mylné domněnky od objevů, které mohou změnit svět...

Top