Tajomstvo nezistiteľnej kontroly mysle

Máte moc ovplyvňovať hmotu a fyzický svet len silou vašich myšlienok. Nazýva sa to „telekinéza“. NARODILI STE SA S TOUTO SILOU. Všetko, čo musíte spraviť, je prebudiť vašu epifýzu alebo „tretie oko”. Ako atrofovaný sval, túto nevyužívanú časť vášho mozgu je možné posilňovať prostredníctvom cvičenia a elimáciou fluoridu z vašej zubnej pasty a úžitkovej vody.

Vykonštruovaný mimozemský útok (reptiliánska hierarchia)

Steward Swerdlow je výnimočný človek, ktorý bol po celú dobu existencie projektu Montauk jeho súčasťou. Projekt vo svojej agende zahŕňal paranormálne zneužívanie ľudských schopností, cestovanie časom, medzidimenzionálnu komunikáciu, hyperpriestorové poznávanie archetypov a mnoho ďalších oblastí. Steward nebol súčasťou masovej manipulácie a kontrole mysli, akej je vystavená celá dnešná populácia...

Některé bylinné léky zmizí v EU z pultů

BRUSEL | Od pondělí nebude možné v Evropské unii koupit některé bylinné léky a přípravky alternativní medicíny. Vyprší totiž sedmileté přechodné období stanovené unijní směrnicí, podle níž budou moci na pultech zůstat jen léčivé přípravky, které byly registrovány nebo povoleny. Kritici se však obávají, že tento postup bude znamenat konec tradiční čínské medicíny a dalších alternativních způsobů léčby na evropském kontinentu.

Dopravní podnik chce monitorovat cestující v metru, prozradí je obličej i chování

PRAHA | Pražský dopravní podnik uvažuje, že by v metru monitoroval cestující stylem, který si nezadá s orwelovskou vizí Velkého bratra. V rámci komplexního bezpečnostního systému by byl obličej každého cestujícího identifikován a veškerý pohyb každého z pasažérů by byl následně dohledatelný. Systém by rovněž mohl upozorňovat i na "nestandardní chování". Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) je z takovýchto byť jen úvah konsternován. Šéf společnosti Saab Czech Jindřich Špringl před několika dny prozradil, co všechno by mohl systém, který firma pro dopravní podnik v konsorciu s AŽD vyvíjí, umět.

Stránky

Top