Ako zistiť či máte črevného parazita a čo sa s tým dá robiť

Existuje mylný dohad, že črevné parazity sú prítomné iba v rozvojových krajinách. Samozrejme, že tam je to bežnejšie, no aj rozvinutých krajinách sa objavujú častejšie, ako by ste si mysleli. Pochopiteľne, nie je príjemné vedieť, že ste hostiteľom kolónie črevných parazitov, no nie ste v tom sami.

Chcete se zbavit největšího parazita ze všech?

Uvedu příklad z klinické praxe MUDr. Olgy Ivanovny Jelisejevové, zkušené lékařky z Moskvy, autorky knihy Rakovina – diagnostika a profylaxe. Obrátila se na ni šedesátiletá žena s tím, že ji všechno bolí a že už nemá sílu žít. Pacientka trpěla migrénami, křečemi, bolestmi v oblasti srdce, jater i slinivky, měla glaukom v oku a vyrážky. Chirurgové jí už stihli vyndat žlučník i slepé střevo a kvůli zánětu mozku brala otupující léky.
Obr. Snímok z kolonoskopie

Sám sobě doktorem

Stále žádaná kniha vychází z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organizmu jako celku. Základem je sedm očistných kroků, kdy si jednoduchými a zcela přirozenými prostředky očistíte orgány a vytvoříte předpoklady pro úspěšné léčení. Metody, recepty a zkušenosti lidového léčitelství ověřené desítkami generací skutečně fungují. Svědčí o tom dnes už tisíce dopisů a zpráv od spokojených čtenářů nejen od nás, ale z desítek zemí celého světa. Autor čtenáři nic nezakazuje, pouze radí, doporučuje. Trefil se do mentality většiny z nás. Dosud nejúspěšnější titul nakladatelství! Od prvního vydání v roce 1995 je pravidelně dotiskován.

Top