Bill Ryan a Projekt Avalon: Interview s INELIOU BENZ

Je to výnimočný príbeh a mnohí diváci ním boli veľmi dojatí a inšpirovaní. Témy, ktorým sa Inelia venuje, siahajú až k samotným koreňom nášho pôvodu a rozpoloženia, v ktorom sa momentálne všetci nachádzame. Zo všetkých interview, ktoré Bill Ryan zaznamenal v rámci Projektu Camelot a Pojektu Avalon, toto interview považuje asi za najdôležitejšie... (máj 2011)

AKVAMARÍNOVÉ SNY - Rozhovor s Ralphom Ringom (2006, SK)

Ralph Ring je brilantným inovatívnym technikom, ktorý už vo svojom mladom veku koncom 50-tych a začiatkom 60-tych rokov úzko spolupracoval s Otisom T. Carrom. S pomocou svojho malého tímu Carr, ktorý sám bol protežantom veľkého vynálezcu Nikola Teslu, postavil viaceré FUNKČNÉ lietajúce disky...

Rozhovor s Bobom Deanom (2011, SK)

Vo februári 2011 sme mali šťastie a opäť sme sa spojili s jedným z našich obľúbencov, človekom pracujúcim na odhalení informácií o kontaktoch s mimozemskými inteligenciami, Bobom Deanom, ktorý oslávil svoje 82. narodeniny. V tomto interview hovorí o svojich vzťahoch s ET, porušujúc tým prísahu danú počas služby v ozbrojených silách s najvyšším stupňom utajenia.

James: WingMakers Interview 5

Zem je súčasťou tejto novej transparencie. Príroda si už obliekla toto nové rúcho a nosí ho hrdo, ale ľudia to nespozorovali kvôli nedostatku vnímania našich programov. Bude to však sčasti práve Príroda, skrze ktorú sa ľudská rodina prebudí, a Zem sa pripravuje na túto možnú eventualitu. Keď sa tak stane, nebude to preto, že Zem je pomstychtivá, alebo že Boh pracujúci skrze Zem jej dáva Svoj hnev. Je to Zem/Príroda vlastným spôsobom vyjadrujúca svoju novú transparenciu a expanziu.

Top