Richard Dolan: Ako sa pripraviť na odhalenie pravdy o mimozemšťanoch

Richard Dolan je vo svete považovaný za prominentného historika v oblasti fenoménu UFO. Študoval aj stratégiu studenej vojny, sovietsku históriu a kultúru, a medzinárodnú diplomaciu. Medzi jeho najznámejšie diela patria dvojzväzková kniha s názvom "UFO-á a Štát Národnej bezpečnosti" a kniha "A.D. After Disclosure".

Rozhovor s Richardem Dolanem pro Českou exopolitiku

Richard Dolan v minulosti studoval strategii studené války v Americe a je odborníkem na ruskou historii a kulturu a mezinárodní diplomacii. Je autorem série knih "UFOs and the National Security State”, která mapuje éru moderní ufologie s důrazem na vojenské a vládní utajování. Jeho dílo bylo oceněno jako nejlepší shrnutí historie fenoménu UFO. V roce 2010 byl též spoluautorem knihy "A.D. After Disclosure: The People’s Guide to Life After Contact”. Jedná se o první seriózní pokus o studii situace, až dojde ke konci utajování UFO v naší společnosti a možných následků této situace. Nabízí případné odpovědi na otázku, jakým způsobem dojde k odhalení a jaké budou následky tohoto dění na ekonomickou, kulturní, náboženskou a politickou situaci ve světě. Snaží se též analyzovat, kdo jsou ti “druzí“, kdo mají na svědomí fenomén UFO a jakým způsobem ovlivňují náš život.

O utajovaní UFO v 10 minútach

Richard Dolan je považovaný vo svete za prominentného historika v oblasti UFO fenoménu. Medzi hlavnými témami, na ktoré sa sústreďuje, sú deštrukcia politických slobôd ako dôsledok zatajovania UFO fenoménu, podstata nehumánnych bytostí a dôsledky ich prítomnosti na našu civilizáciu. Narodil sa v Brooklyne, New Yorku, študoval na Univerzite Alfreda a na Oxforde. Okrem svojho záujmu o oblasť UFO fenomému, študoval aj stratégiu studenej vojny v USA, Sovietsku históriu a kultúru, a medzinárodnú diplomaciu. Medzi jeho najznámejšie diela patrí dvojzväzková kniha s názvom „UFO-á“ a „Štát Národnej bezpečnosti“. Tiež kniha “A.D. After Disclosure“.

Top