Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 7

Henry pri jednej príležitosti vykonal nejakú prácu pre NOAA (National Oceanic and Atmospheric Administration) a práve tam sa dozvedel o tom, čo nazýva “druhé slnko”. Je to masívny astronomický objekt, ktorý je na dlhej, eliptickej dráhe okolo nášho vlastného slnka, na naklonenej rovine k ostatným planétam. Teraz sa približuje a spôsobuje rôzne rezonančné efekty na našom slnku. Malá skupina v rámci NOAA si je vedomá, že toto je príčinou otepľovania všetkých planét, nie len Zeme. Táto informácia je tajná, ale známa mnoho rokov.

Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 6

Mali sme s ´Henry Deaconom´ nepretržitú komunikáciu (viď nižšie). Ohľadom Henryho podkladov a prepisu nášho prvého interview, prosím kliknite sem. Bolo by ideálne si to najprv prečítať, predtým ako začnete študovať informácie, ktoré nasledujú. To, čo tu predstavujeme, nebolo zaznamenané v žiadnom interview. Toto je naša prvá kompilácia z toho, čo považujeme za dôležité z množstva konverzácií a napísaného od nášho prvého stretnutia.

Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 4

Povedzte nám o časových slučkách. Mimochodom, môžeme sa Vás znovu spýtať... nepočuli ste o Danovi Burischovi?

Nie, pokiaľ si pamätám. Nepoznám ho.

Robili sme s ním interview minulý mesiac. Bol na webovej stránke vedľa Johna Leara.

Videl som predsa Vaše interview s Johnom Learom, hovoriac o mesačných fotkách a spôsobe, ktorým sa retušujú. NASA to robí celý čas. On je, mimochodom, celkom charakterný. Rád by som sa s ním jedného dňa stretol.

Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 3

Počuli sme, že majú človekom vyrobenú Hviezdnu bránu ako v Los Alamos. Ste s tým oboznámený?

[pozerá na nás bez odpovede, slabý záhadný úsmev]

Čo nám môžete povedať o Alamos?

Existuje webová stránka o Los Alamos, ktorú Vám pošlem, a potom tam môžete hľadať pod “gravity shielding” („gravitačné tienenie“) a podobné veci. Je to všetko tam.

Stránky

Top