MOJE NANOVLÁKNA idú von cez chrbát

Používam špeciál extra olejový extrakt z mätového oleja (viem len o jedinom pravom bio e-shope kde ho predávajú - www.jarksa.sk) a iba tomu vďačím, že sa v noci vyspím a že som už dávno neskončil na toxických liekoch v nemocnici. Samozejme som si urobil aj test s kloktaním červeným vínom a toľko nanovlákien zoskupených do chumáčov som v živote u nikoho ešte nevidel. Vlákna boli zaslané do laborky, keď dojdu výsledky, zverejním info a fotky.
Váš YurYno

Pravé české Morgellony

Toto je pokračování mého bádání o nanovláknech, v návaznosti na předchozí zjištění, že je mám zřejmě taky (http://www.cez-okno.net/clanok/morgellony/mam-to-asi-taky-nanovlakna-pod...). A nejen já. U nás doma byla dnes vinnému testu podrobena ještě prababička (nikdo jiný nebyl doma), a taky vyplivla vlákna ... (Test se jí zamlouval, zbytek testovací tekutiny s chutí dopila (:-)) Takže si domlouvám návštěvu v homeopatické ordinaci, v naději, že se tam dozvím více.

Mám to asi taky - nanovlákna pod mikroskopem!

Tento příspěvek je fakt nechutnej, nedoporučuji slabším povahám a žaludkům...
Dnes ráno tedy vezmu flašku svařáku od vánoc, dám si drobný doušek, zakloktám, vyplivnu červené (vínem obarvené) chomáčky hlenu (mám pořád dost velké zahlenění). A když takový červený chomáček trochu natáhnu prstem, tak je v něm dlouhatánské vlákno, dá se lehce odseparovat od hlenu, trochu se trhá, ale je poměrně pevné.

Stránky

Top