Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete)

Zatiaľ čo mnohí uznávajú prítomnosť mimozemšťanov, kľúčové pochopenie leží v tom, prečo sú tu a aké sú ich skutočné motívy. Aby sme to správne pochopili, musíme identifikovať, aké rasy tu sú, rozsah ich účasti na ľudských záležitostiach, a ich celkové ciele a zámery.

Nacisté na Měsíci

Nacistická říše, její tajné zbraně i další záhady s ní spojené jsou téma žádané a nosné - takže pro mnohé autory neodolatelně přitažlivé. Vsadil na ně také španělský publicista Felipe Botaya v knize Kolonie Waldner 555, kterou vydalo nakladatelství Grada. Ovšem i sám autor pro čtenáře zůstane tak trochu záhadou, protože záložka knihy o něm mluví podezřele obecně: "pracoval pro známé nadnárodní společnosti." nebo "přednáší na několika prestižních univerzitách". Takže zasvěcenec, nebo člověk, který předstírá víc než je...?

Filmová fikcia alebo fakt?: IRON SKY

Ahojte všetci,
posielam linky na trailery k filmu IRON SKY, ktorý práve ide do kín. Témou je myšlienka, že po 2. svetovej vojne nacisti odleteli na Mesiac, kde vybudovali základne a po dlhých rokoch plánujú odvetu. Údajne má ísť o komédiu. No myslím, že tvorcovia skôr týmto chceli niečo naznačiť, a že tento žáner bol jediný možný spôsob. V tomto filme je možno viac pravdy, ako sa zdá...
KD

Stránky

Top