Naša história a experiment Síria z roku 1972 (5)

V najvyšších aspektoch života je vedomie jednoty, a vo vedomí jednoty nie je žiadna dualita, žiadna ilúzia. Je nadovšetko jasné, že je Jeden duch, ktorý hýbe všetkým, a keďže ten Jeden duch hýbe všetkým, potom je všetko súčasťou celku. Toto je presne to, prečo vystúpivší majstri jednoducho nemohli len tak vymazať Marťanov. Naša moderná chirurgická filozofia vyrezania—rozrezať ťa a vybrať to, čo nefunguje—nie je to, o čom je pravý život. Zničením Marťanov alebo ich zahnatím preč, strata kohokoľvek by nakoniec bola stratou pre každého.

Naša história a experiment Síria z roku 1972 (4)

Lucifer bol jedným z najfantastickejších anjelov, akých kedy Boh vôbec stvoril. Mal ale chybu, myslel si, že je tak dobrý ako Boh. Lucifer poznal stvoriteľský vzor, merkaba, ale bol pôvodne určený len na „interné nariadenie“. Internou tvorbou sa myslelo, že ste museli mať svoje emocionálne telo neporušené spolu s mentálnym telom, ktoré vás chráni. Lucifer šiel o krok ďalej, dovolil si robiť ho navonok a vytvoril ho externe. Odlúčením seba od Boha, zdroja, bol v skutočnosti neschopným urobiť to vnútorne. Predsa spočiatku, pred následkami, si pomyslel: „Žiadna dobrá dohoda. On to urobí interne, ja externe. To isté staré merkaba.“ To je ako tvrdiť, že vodíková bomba je rovnaká ako láska, pretože je svetlá a horúca. Stvárnenie merkaby bolo miliardu krát vážnejšou vecou.

Naša história a experiment Síria z roku 1972 (3)

Kontinent Lemúrie tu bol 60000-70000 rokov. Počas éry Lemúrie sa stalo planetárne vedomie prevažne intuitívnym a ženským. Lemuriáni mali technológiu, o ktorej sa nám ani nesnívalo, napríklad: prútiky, ktoré fungujú len keď je myseľ a srdce prepojené.

Naša história a experiment Síria z roku 1972 (2)

Teraz sa moje rozprávanie vráti späť asi o 400.000 rokov v našej histórii. Budem pracovať s informáciami z oboch zdrojov – Thotha a Zechariu Sitchina, obzvlášť Sitchinovej knihy „Dvanásta planéta“ (4) a „Genesis Revisited“. (5) Sitchin verí, že v našej Slnečnej sústave je ďalšia planéta, sumerské Nibiru, ktorá má eliptický orbit podobný orbitu kométy. To znamená, že planéte trvá 3600 rokov, kým urobí jeden kompletný obeh okolo slnka. Ľudia na tejto planéte, nazývaní Nefilim, prišli na Zem pred 400.000 rokmi. Thoth nehovorí prečo, ale Sitchin tvrdí, že potrebovali zlato pre svoju atmosféru.

Stránky

Top