Prečo Sarkozymu ukradli štokerlík

„Poctivosť je taká krásna a občerstvujúca svojou jednoduchosťou! Žiadne nečestné motívy. Žiadny skrytý zmysel. Totálna neprítomnosť pokrytectva, dvojtvárnosti, žiadne politické hry, ani verbálna vyumelkovanosť. Keď bude naše životy charakterizovať poctivosť a naozajstná integrita, nebude treba manipulovať druhých.“
Chuck Swindoll

O tom niet pochýb, že vzhľad človeka je dôležitý - zvlášť, keď sa chce uchádzať o verejný úrad. Ľudia sú raz takí; škaredosť odpudzuje. Preto chcú všetci vyzerať čo najpríťažlivejšie a neváhajú siahať aj k rizikovým prostriedkom, aby svoj imidž vylepšili. Dokonca aj "fešák" Juščenko si pred predchádzajúcimi voľbami nechal napichať do líc botox, ale keďže potom nemierne pil, malo to preňho neblahé dôsledky.

Prečo nás všetci klamú?

Keby sme si mali utvárať názor len podľa mediálnych správ a veriť oficiálnym štúdiám, tak za všetko zlo vo svete je zodpovedných tých niekoľko stomiliónov bielych obyvateľov tejto planéty. Pretože všade sa - aj v oficiálnej správe OSN (proti ktorej nikto neprotestoval, čo je veľmi čudné) - hovorí, že približne 1% až 2% obyvateľov sveta vlastní 50% všetkého svetového bohatstva a keď sa do nich začítate zistíte, že tým vlastne myslia obyvateľstvo európskych krajín a Severnej Ameriky. Ale kto je v týchto krajinách naozaj bohatý? O veľkej väčšine obyvateľov to veru povedať nemožno. A predsa práve tej mase pracujúcich ľudí chcú stále zvyšovať dane z príjmu a teraz už dokonca aj siahať na ich žobrácke penzie - ak ich aj nenapadá niečo oveľa horšie!

Smrť amerického herca sprevádzajú otázniky

Adam Nichols v denníku New York Post píše, že rodina amerického herca Davida Carradinea je presvedčená, že ho zrejme zavraždili špeciálne vycvičení zabijaci kung fu z ázijskej tajnej spoločnosti. Ich právnik Mark Geragos povedal, že príbuzenstvo považuje za absolútne vylúčené, aby David spáchal samovraždu alebo aby sa oddával takým pochabým radovánkam ako sado-masochistický sex.

Tentoraz to bude oheň

Podľa poznania o výskyte periodických vývojových cyklov, odovzdávaného z pokolenia na pokolenie len v tajnosti, naša planéta na rozhraní dvoch vekov vždy prechádza veľkou očistou - globálnou katastrofou, ktorú má zakaždým na svedomí opozičné astrologické znamenie. A keďže vek Rýb teraz končí a nastupuje vek Vodnára s opozičným znamením Lev, tentoraz tú katastrofu spôsobí oheň. Lenže to nemusí byť oheň, ako ho chápe väčšina ľudí, t.j. fyzické plamene rozsiahlych požiarov, ktoré by mohli pohltiť svet. To môže byť aj radiácia z vesmíru, či zo slnka alebo nejaká iná forma "ohnivej" energie. A práve o takej pohrome píše ruský denník Pravda.

Stránky

Top