Moje finanční kariéra/Strašlivý osud Melpomena Jonese

Kdykoli přijdu do banky, dostanu trému. Trémují mě úředníci, trémují mě bankovní přepážky, trémuje mě pohled na peníze, trémuje mě všecko. V okamžiku, kdy překročím bankovní práh a pokusím se o nějakou finanční transakci, stane se ze mne nepříčetný idiot.

Omyly svatého Mikuláše

Byl vánoční svatvečer. Večer před nocí, kdy svatý Mikuláš naděluje dárky do punčochy. Brownovi ze sousedního domku byli na večeři u Jonesových. Brown s Jonesem zůstali po jídle sedět u stolu nad vínem a nad ořechy. Ostatní odešli nahoru. "Co dáváš klukovi k Vánocům?" zeptal se Brown.

RAČTE PROSÍM!

Jsme jediná organizace, která se zastává tradičních domorodých kultur po celém světě. Pomáháme jim bránit své životy, chránit svou půdu a rozhodovat o své vlastní budoucnosti. Tradiční domorodé kultury si vyvinuly životní způsoby, které jsou z velké části soběstačné a mimořádně různorodé. Mnoho hlavních světových plodin a léků používaných v západní medicíně vzešlo od nich a zachránilo milióny životů. I tak jsou tradiční domorodé kultury zobrazovány jako zaostalé a primitivní jen proto, že jejich společenské způsoby jsou jiné.

Stránky

Top