Dulce – více znepokojivých faktů

V rámci jedné rychlé transformace událostí získalo lidstvo převahu, přestože jsme byli stále v technologické nevýhodě. Všechny tyto informace pocházejí od plukovníka X, pensionovaného důstojníka, který souhlasil s rozhovorem s Anthony Sanchezem, aby odhalil události v Dulce a Archuletta Mesa. Ačkoli se tyto události odehrály před více jak 30 lety, plukovník k nim dostal přístup skrze oficiální uvolnění spisů přímo pro něj - krátce před tím, než byl nasazen do podzemního komplexu v Archuletta, kde byly po desetiletí účinně zatajovány, aniž by byly odhaleny.

PRAVDA O DULCE (Popis nejbizarnějšího vojenského úderu namířeného proti mimozemské síle)

Prakticky každý den jsme sdělovacími prostředky seznamováni se zvěrstvy, která se páchají uvnitř a na povrchu naší lidské civilizace. Málokdo však tuší, že na jistých místech hluboko pod povrchem se již mnoho desetiletí páchají zvěrstva mnohem většího kalibru. Zločiny tak strašné povahy, že si je lze jen stěží představit...

ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI 10

Vrátila jsem se do New Yorku. Věděla jsem, že potřebuji čas k tomu, abych všechny skutečnosti co nejlépe vyhodnotila a mohla tak svému lidu předložit co nejefektivnější návrhy v rámci řešení nestálé situace. Zároveň jsem si velmi dobře uvědomovala, že prakticky všechna naše aktivita v prostředí planety Země bude muset podléhat souhlasu lidské bytosti. A tak již z tohoto důvodu bylo zjevné, že lidské společenství musí být informováno rychle, kvalitně a pokud možno co nejobjektivnějším způsobem, jelikož od toho všeho se budou odvíjet rozhodovací aktivity člověka, až přijde čas situaci řešit.

ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI 9

Následující informace jsou autorizovaným přepisem slov ženy – křížence mezi Anunnaki a lidskou bytostí, která se jmenuje Sinhar Anbar Anati: „Těsně před tím, než jsem odletěla, jsem měla schůzku s kolektivem velmi významných vědců. Seznámila jsem se s výsledky a závěry jednání mé schůzky s vrcholnými politiky a vojenskými generály, kde nechyběl ani tehdejší americký prezident. Poté se přihlásil jeden z vědců a řekl:

Stránky

Top