ANCIENT ALIENS séria VI. časť 18. SETKÁNÍ S VETŘELCI (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 18, šiesta séria...“
Nevysvětlitelné jevy, zázračná zjevení a zjevení, která změnila svět. Tato mimořádná shledání, se staly důležitými klíčovými událostmi naší historie. Příběhy o podivných setkáních doprovázejí mnohé dějinné události. Je to jen náhoda? Anebo důkaz o zásahu mimozemšťanů? Zdá se, že se jedná o jakýsi plán, či „skrytou ruku dějin“, která z nějakého konkrétního důvodu, ovlivňuje události...
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

ANCIENT ALIENS séria VI. časť 17. BOŽSKÁ ČÁSTICE (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 17, šiesta séria...“
Říká se jí klíč k vesmíru. Stojíme před naprosto průlomovým objevem. Brána k novým technologiím a možná i nejvýznamnější vědecký objev všech dob. Otevře nám nové dimenze našeho chápání reality. Může tzv božská částice odhalit pravdu o našem původu? A mohli by nám klíč k jejímu významu zanechat před tisícovkami let, mimozemské bytosti? Můžeme ji využít k pochopení našeho místa ve vesmíru a dokonce i k teleportaci a cestám časoprostorem?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

ANCIENT ALIENS séria VI. časť 16. EXPERIMENT TESLA (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 16, šiesta séria...“
Byl mužem, který zkrotil blesk. Svou podstatou byl kouzelník. Předvídal nové technologie, dlouho před jejich vznikem a tvrdil, že komunikuje s mimozemskými bytostmi. Nikola Tesla, je považován za jednoho z nejzáhadnějších lidí, jací kdy žili. Mohla být jeho genialita mimozemského původu?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

ANCIENT ALIENS séria VI. časť 19. SUPERHRDINOVÉ (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 19, šiesta séria...“
Nadlidská síla, super rychlost a jiné nadpřirozené vlastnosti. Dějiny lidstva znají příběhy o bytostech s neuvěřitelnými schopnostmi. Co když mají tyto prastaré legendy, mimozemský původ? Intuitivně předpokládáme, že se zakládají na pravdě – skutečně přišli tyto bytosti z jiných planet, aby zachránili lidstvo?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

Stránky

Top