VŠETKO O 2012 III.

Podľa Johanna Callemana 13. Nebo Galaktického podsvetia začína 3. 11. 2010 a potom aj 1. Nebo Univerzálneho podsvetia 11. februára 2011. | V mayskom božskom panteóne je 12. Nebo riadené Bohom úsvitu (svitania), Tlahuizcalpantecuhtli. Sme, inými slovami, vstupujúci do nočného cyklu Yin, aby sme čakali na nové svitanie s integrovaním poznatkov z predchádzajúcich cyklov.

VŠETKO O 2012 II.

Piata noc mayského kalendára | „Ak sa medzinárodný menový systém zrúti v 5. deň môžeme napríklad uvidieť nahrádzanie tohto systému, centralizovaným elektronickým ovládaním všetkých ekonomických interakcií (nehovoriac o kontrole pobytu a ďalších iných vecí). Okrem toho, že sa na to proste pozerám ako na fázu kozmického plánu, je to aj obdobie, kedy sa môžu mnohé zo scenárov opísaných v konšpiračných teóriách stať pravdivými. Bez ohľadu na konkrétnu podobu ako dlho to môže trvať, všetko bude robené preto, aby sa ľudia udržali v ´ohrádke´.“

NA VLNE ČASU: Interview s Johnom Sheliakom časť 3. (SK/EN)

Kto by nechcel poznať budúcnosť? Kedy si nájde partnera/ku, či sa ožení/vydá, vyhrá v športke a nejedného zaujíma aj dátum smrti. Čas je skrátka dosť zaujímavá komodita. V poslednej dobe jeho cena rastie do závratných výšok. A to som ešte nespomenul záhady. 2012 - každý o tom vie aspoň niečo. Skeptici tvrdia, že je to celé jeden veľký humbuk, nadšenci tomu veria natoľko, že pivnicu už dnes prestavujú na nedobytný sklad potravín, ktorý vydrží aj nejaký ten menší atómový výbuch. Ale teraz vážne. Niektorí vedia viac, než všetci ostatní. A delia sa s nami o plody vlastného dlhoročného skúmania. Dokonca cestujú krížom cez celý oceán a pevninu až sem k nám. Dámy a páni, John Sheliak!

VŠETKO O 2012 I.

Astronóm Phil Plait uviedol, veľmi jasne, že Mayský kalendár NEKONČÍ v roku 2012 | Starobylé mesto Teotihuacan sa nachádza 50 km severovýchodne od centra Mexico City a zaberie to zhruba jeden, dva dni skúmania. Nachádzajú sa tam mnohé obnovené budovy na preskúmanie, rovnako ako umelecké diela a artefakty získané z miesta, rovnako ako dve obrovské stavby, pre ktoré je mesto najznámejšie, pyramída Mesiaca, ukázaná vyššie, a ešte väčšia pyramída Slnka. Na rozdiel od pyramíd v Egypte, pyramídy v Teotihuacane nie sú zostavené z pevného kameňa, namiesto toho sa skladajú z kameňa a drvených tehál a pokryté sú vrstvami rezaného kameňa, napriek tomu to je mimoriadny výkon, hlavne preto, že boli vybudované bez použitia zvierat, kovových nástrojov alebo kolesa.

Stránky

Top