Měsíc plný tajemství (4.)

Někdy před 23.000-25.000 roky se na Zemi vyhrotilo nepřátelství mezi říší Slunce (říší Mu, říší Ujgur, Společenství Světla aj.) a říší Atlantidy, jež nakonec přerostla ve válku trvající mnoho staletí, kterou ve svých knihách nazývám „válkou démonů“. Obě strany vlastnily natolik pokročilou leteckou a zbraňovou technologii, že mohly létat až na Měsíc a bojové operace přenesly i tam. Ještě dnes můžeme na povrchu Měsíce najít například stopy po salvách částicových děl...

Měsíc plný tajemství (3.)

Americký lunární modul Apollo 11 vyfotografoval lidskou kostru na Měsíci, když tam přistál v roce 1969. Čínský astrofyzik Dr. Kang Mao-pang, na tiskové konferenci v Pekingu, jako první omráčil svět fotografiemi stop bosých lidských nohou na Měsíci. Vědec tvrdil, že tyto snímky, pocházející ze spolehlivého amerického zdroje, byly tajemstvím astronautů z Apollo 11 a dokonce se ani nevědělo, že existují. Fotografie lidské kostry byla součástí druhé serie snímků a dokumentů, které obdržel od stejného zdroje na podzim tohoto roku.

Měsíc plný tajemství (2.)

NASA byl vytvořen 1. října 1958. Skutečným hlavním záměrem pro ustavení NASA bylo osvojení vojenského potenciálu prostoru v těsném okolí Země a získání celkové kontroly Země z kosmického prostoru. Dalším důvodem byly manipulace s financemi určenými Kongresem USA pro vědu a výzkum. Dodatečně bylo zjištěno, že velké částky peněz lze touto cestou nekontrolovatelně převádět na financování "černých projektů" (vojenských projektů neschválených Kongresem USA). Plán byl jednoduchý a docela snadno uskutečnitelný. Finance a položky pro hrazení dodávek přístrojů, součástí a zařízení pro přísně tajné nebo černé projekty tak mohly být rychle proplácené, protože se vše provádělo v rámci neklasifikovaných (otevřených) projektů a přitom dodavatelé a subdodavatelé NASA neměli žádnou představu o skutečném zdroji financí.

Měsíc plný tajemství (1.)

Většina lidí je přesvědčena, že psaná historie lidského rodu není starší než nějakých 5.000-5.500 let a po celou tu dobu provázelo Zemi nebeské těleso, známé jako Měsíc, Luna, Seléné, Telperion aj. H. P. Blavatská, která koncem 19. století získala přístup k manuskriptům uloženým v tajných tibetských klášterních knihovnách tvrdí, že některé velmi staré písemnosti (Lhasský manuskript) zaznamenávají historické zápisy z velmi dávných časů, kdy Země neměla žádný měsíc a na moři nebyl ani příliv, ani odliv. Jiné prameny hovoří o tom, že existovalo historické období, kdy po nějaký čas kolem Země obíhaly dokonce dva měsíce. Podobné informace mají i některé mýty a báje udržované mezi starými národy jižní Ameriky a východní Asie.

Stránky

Top