Eisenhower o AREA 51: “Rozneseme je tam na kopytech!”

Během úžasné výpovědi, přednesené poslední den občanského slyšení o odhalení UFO, šest bývalých členů Kongresu Spojených států uslyšelo od bývalého agenta CIA o incidentu, který se týkal prezidenta Eisenhowera a mimozemšťanů. Na video-nahrávce, natočené před bývalými členy Kongresu, údajný agent vypověděl...

Prezident Eisenhower věděl o mimozemšťanech 2

Kdo (nebo co) tedy měl zasáhnout do záležitostí lidí a pomoci Němcům v jejich honbě za světovou dominancí za pomoci pokročilé technologie, která vedla k vojenské vyspělosti, a to zvláště v oblasti vzdušných letů? Jako první prý kontaktovala mimozemská přítomnost na Zemi Němce, kteří uzavřeli dohody o tajném vyspělém letectví.

Prezident Eisenhower věděl o mimozemšťanech

25. května 2010 bývalý poradce Bílého domu a státní zákonodárce za New Hampshire, James McElroy, učinil šokující prohlášení... Naštěstí The Daily Telgraph s bývalým úředníkem diskuzi, týkající se jeho zakázaných vědomostí, natočil. Podle McElroye prezident Eisenhower byl seznámen zpravodajskými agenty s existencí mimozemšťanů na Zemi a o aktuálním kontaktu s lidmi. Prezident byl také údajně požádán, aby se podíval na vysoce tajný film o tomto šokujícím odhalení.

Bývalý poradce Pentagonu pro britský tisk: Eisenhower se několikrát sešel s mimozemšťany

Konspirační teoretici v posledních měsících stále více probírali zvěsti, že k setkání mezi hlavním velitelem a lidmi z jiné planety došlo. Ale tvrzení pana Gooda, bývalého konzultanta amerického kongresu a Pentagonu, je prvním, se kterým veřejně přišel význačný akademik.
- Bývalý prezident se setkal s mimozemšťany při třech příležitostech, na letecké základně v Novém Mexiku
- Eisenhowerovi představitelé FBI organizovali setkání tak, že vysílali „telepatické vzkazy“

Top