Tajemná zmizení (3)

Už od nepaměti na naší planetě mizely věci, zvířata a je logické, že se tento záhadný jev nevyhnul ani lidem a právě tyto lidská zmizení mohou být zdokumentována lépe než zmizení předmětů či zvířat. Výše uvedené případy nejsou zdaleka všechno co nás může na naší hliněné kouli potkat. Další případy staví na hlavu všechny vědecké teorie. Tentokrát nebude pouze čas chybět, ale bude se jím i cestovat.

Tajemná zmizení (2)

Už od nepaměti na naší planetě mizely věci, zvířata a je logické, že se tento záhadný jev nevyhnul ani lidem a právě tyto lidská zmizení mohou být zdokumentována lépe než zmizení předmětů či zvířat. Přemístění v prostoru není zmizením v pravém slova smyslu, protože člověk postižený tímto fenoménem (prokletím) se zpravidla objeví na místě vzdáleném několik tisíc kilometrů od původního místa pobytu.

Tajemná zmizení (1)

Už od nepaměti na naší planetě mizely věci, zvířata a je logické, že se tento záhadný jev nevyhnul ani lidem a právě tyto lidská zmizení mohou být zdokumentována lépe než zmizení předmětů či zvířat. Zmizení můžeme rozdělit na několik typů:

Top