Rosalind Peterson: Utajované chemtrails 5/5

Beru to tak trochu na přeskáčku. V tomto díle videa Utajované chemtrails (natočeno v prosinci 2010 pro Prison Planet) Rosalind Peterson hovoří o probíhajících modifikačních programech v USA.
Z tohoto hlediska žijeme my v Evropě jako pokusní králíci na meteorologickém a klimatickém hřišti (či válečném poli?) kde neexistují žádná pravidla. Každý, jak je vidět na sateltitních snímcích i na obloze nad sebou, může modifikovat cokoli, kdekoli, jakkoli. Meteorologickými hráči jsou jednotlivé země, armáda i výzkumné instituce a asi i firmy. Je to určitě dobrý obchod. Zřejmě kdejaké zimní středisko, letovisko, tenisový turnaj, návštěva papeže si může kus počasí snadno koupit. Stačí se obrátit třeba na americkou firmu inzerující své služby na internetu. Zimní kalamity přijdou vhod automobilovému průmyslu. Někdo zase třeba rád zaplatí při pohrůžce, že mu majetek spláchne povodeň. Zajímalo by mě, jestli se jednotliví hráči mezi sebou nějak koordinují, anebo jdou proti sobě. Ale trpělivost, ono se to za čas ukáže.

Rosalind Peterson: Utajované chemtrails 1/5

Rosalind Petersonová, přední výzkumnice chemtrails, hovoří o počátcích svého zkoumání (české titulky). Zdá se, že na tomto blogu řešíme podobné věci: Proč nám meteorologové vydávají umělou oblačnost za frontu? A kolik letadel je na letckých mapách a kolik jich vidíme skutečně nad hlavou? Když Rosalind začínala, tak, jak je vidět, takzvané "vnitřní lety" ještě byly na leteckých mapách - dneska už tam dávno nejsou. Ale aspoň víme, že dříve byly.

Top