VŠETKO O 2012 III.

Podľa Johanna Callemana 13. Nebo Galaktického podsvetia začína 3. 11. 2010 a potom aj 1. Nebo Univerzálneho podsvetia 11. februára 2011. | V mayskom božskom panteóne je 12. Nebo riadené Bohom úsvitu (svitania), Tlahuizcalpantecuhtli. Sme, inými slovami, vstupujúci do nočného cyklu Yin, aby sme čakali na nové svitanie s integrovaním poznatkov z predchádzajúcich cyklov.

VŠETKO O 2012 II.

Piata noc mayského kalendára | „Ak sa medzinárodný menový systém zrúti v 5. deň môžeme napríklad uvidieť nahrádzanie tohto systému, centralizovaným elektronickým ovládaním všetkých ekonomických interakcií (nehovoriac o kontrole pobytu a ďalších iných vecí). Okrem toho, že sa na to proste pozerám ako na fázu kozmického plánu, je to aj obdobie, kedy sa môžu mnohé zo scenárov opísaných v konšpiračných teóriách stať pravdivými. Bez ohľadu na konkrétnu podobu ako dlho to môže trvať, všetko bude robené preto, aby sa ľudia udržali v ´ohrádke´.“

VŠETKO O 2012 I.

Astronóm Phil Plait uviedol, veľmi jasne, že Mayský kalendár NEKONČÍ v roku 2012 | Starobylé mesto Teotihuacan sa nachádza 50 km severovýchodne od centra Mexico City a zaberie to zhruba jeden, dva dni skúmania. Nachádzajú sa tam mnohé obnovené budovy na preskúmanie, rovnako ako umelecké diela a artefakty získané z miesta, rovnako ako dve obrovské stavby, pre ktoré je mesto najznámejšie, pyramída Mesiaca, ukázaná vyššie, a ešte väčšia pyramída Slnka. Na rozdiel od pyramíd v Egypte, pyramídy v Teotihuacane nie sú zostavené z pevného kameňa, namiesto toho sa skladajú z kameňa a drvených tehál a pokryté sú vrstvami rezaného kameňa, napriek tomu to je mimoriadny výkon, hlavne preto, že boli vybudované bez použitia zvierat, kovových nástrojov alebo kolesa.

Top