„Smerujeme k tomu, že väčšina normálnych, citlivých ľudí bude na psychiatrii a vonku zostanú len psychopati“

V Česku berie lieky proti depresii a úzkosti 650-tisíc ľudí. To je celkom dosť. Nedávno som čítal, že sa plánuje stavba nových psychiatrických centier. Ľudia už stresujúcemu životnému tempu nestačia, chodia k lekárom, dopujú sa liekmi. To však nie je cesta k uzdraveniu. Spoločenský systém je chorý a ten, kto sa naň adaptuje, je vlastne mentálne postihnutý. Ľudia trpiaci úzkosťou alebo depresiou sú paradoxne normálni, ešte niečo cítia, nevzdali sa.

Al Gore předpověděl, že do r. 2013 bude Arktida bez ledu - ledová pokrývka se zvýšila o 50%

Nu, rok 2013 je téměř za námi, a navzdory „předpovědím“ alarmistů jako Gore a jeho „kultu zkázy“, jak tomu říkají jeho kritikové, ukazují poslední satelitní údaje, že arktická ledová pokrývka se oproti roku 2012 rozšířila o 50%. Ve skutečnosti během října úroveň mořského ledu rostla nejrychlejším tempem od doby počátku záznamů v r. 1979. Experti předpovídají, že expanze ledu bude v příštích letech pokračovat. Takže globální alarmisté se teď snaží jak mohou vydolovat nějaké informace, aby si zachránili tvář a aby oživili rychle tající hysterii kolem globálního oteplování.

Arktický "grg" hrozí globálnou katastrofou

Pod plytkými pobrežnými vodami Severného ľadového oceánu sa skrývajú obrovské zásoby metánu, ktorý je 25-násobne účinnejší skleníkový plyn ako oxid uhličitý. Vedci teraz varujú pred reálnou hrozbou, že kedykoľvek môže vplyvom globálneho otepľovaniu dôjsť k jeho náhlemu uvoľneniu do atmosféry. Takýto metánový „grg“ by podľa nich spôsobil klimatickú a ekonomickú katastrofu.

Stránky

Top