Každý môže poznať budúcnosť

Som skeptik. Neverím na veštice ani na jasnovidcov. Samozrejme, že som pochyboval, že by som mohol predpovedať budúcnosť. Práve preto som si robil výskum pre tento článok a zistil som, ako sa mýlim. Každý môže nahliadnuť do budúcnosti a dokonca tak robíme neustále. Tak toto sa mi nemalo stať!
Výlet začína pri experimente, ktorý sa uskutočnil v roku 1976. Doktor Kornhuber požiadal niekoľko dobrovoľníkov, aby sa dali napojiť na EEG elektródy, ktoré im budú merať mozgovú aktivitu. Potom ich požiadal, aby neočakávane ohli ukazovák na pravej ruke a aby to zopakovali ľubovoľne niekoľkokrát za sebou. Chcel zmerať ako rýchlo došlo od vnútorného rozhodnutia pohnúť prstom k skutočnému pohybu prsta. Výsledky boli nečakané.

Zemetrasenie v Čile pravdepodobne skrátilo dni

Space.com (aktualizované o 21:43, 2. marca 2010) | Masívne zemetrasenie so silou 8,8 Richterovej stupnice, ktoré zasiahlo Čile pravdepodobne zmenilo rotáciu Zeme a skrátilo dĺžku dní na našej planéte, povedal vedec z NASA tento pondelok. Podľa vedca Richarda Grossa z Laboratória prúdového pohonu patriaceho NASA v Pasadene, Kalifornia siedme najsilnejšie zemetrasenie v zaznamenanej histórii, ktoré zasiahlo Čile túto sobotu mohlo skrátiť dĺžku dňa na Zemi o 1,26 mikrosekundy. „Pravdepodobne ešte pôsobivejšie je to, ako zemetrasenie posunulo rotačnú os Zeme“, povedal predstaviteľ NASA v pondelkovej aktualizácii.

UFO kontaktér varuje, že Asteroid Apophis môže zdevastovať Európu

Billy Meier uverejnil tieto informácie od mimozemšťanov už v roku 1991 – o 13 rokov skôr, ako došlo k „oficiálnemu“ objaveniu asteroidu. Náhlemu záujmu Ruska a výzve, aby sa začalo niečo robiť pravdepodobne predchádzali informácie Billy Meiera, ktoré uverejnil 13 rokov skôr ako došlo k „oficiálnemu“ objaveniu... Rusko mu verí viac ako NASA... lebo Meierove špecifické astronomické predpovede sa ukázali byť správne.

Stránky

Top